Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC światłowód


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 207
  • 0

POPC światłowód

Witam,

przychodzę z pytaniem ponieważ według UKE moja miejscowość objęta jest inwestycjami POPC do końca 2020 do tej pory na słupach jest tylko prąd a po sprawdzeniu na stronie Orange widnieje informacja że mam do dyspozycji internet o prędkości DO 10MB/S. I tu moje pytania czy moja miejscowość będzie od tak pominięta? Czy zakładanie światłowodu może zacząć się później?

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

POPC światłowód

@Kacper3006 raczej są opóźnienia. Skoro Twoja miejscowość w programie POPC, to trzeba niestety czekać.

Proponuję dokładnie sorawdzuślć swoją lokalizację. Polecam strony:

https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/

https://mapbook.uke.gov.pl/

Warto też zaglądać na strony Orange, czy nie zostały wprowadzone aktualizacje, ale to najczęściej po oddaniu inwestycji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

POPC światłowód

@Kacper3006Niestety nikt nie udzieli Ci pełniejszej informacji niż ogólnodostępne na stronach POPC i gov.pl . Beneficjenci mają opóźnienia w oddaniu planowanych inwestycji rzędu kilku miesięcy.

Wyślij maila z zapytaniem na  zespol_popc@cppc.gov.pl 

To trwa, ale mi odpowiedzieli w dwa tygodnie

Anonim

Nie dotyczy

POPC światłowód

U mnie jest to samo tylko że zamiast prądu wisi miedź; trzeba czekać, na pewno niedługo zaczną działać, oficjalnie zostały 4 miesiące do zakończenia prac chyba że znów będzie nowy termin wynikający z opóźnień

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

POPC światłowód

@Anonim opóźnienia mogą być, ale jak już się wezmą to i zrobią..w połowie mojej wioski w tydzień wszystko wybudowali..ekip było więcej niż mieszkańców..😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 207
  • 0

POPC światłowód

Adres jest, zapewne są opóźnienia.


24AB9E76-8BE3-427D-9746-738B9E30A3FE.jpeg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC światłowód

A może warto napisać do Nexery? Co ma Orange do tego? 🤔

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 207
  • 0

POPC światłowód

Chciałem wiedzieć, czy ktoś może mieć podobnie z POPC.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC światłowód

Opóźnienia są duże bo brakuje rąk do pracy. Jak masz znajomych chcących zgłosić się do pracy, przeglądaj media lokalne - podwykonawcy nexery i wielu innych firm szukają ludzi do pracy.
Anonim

Nie dotyczy

POPC światłowód

Na stronie: https://www.orange.pl/view/popc w zakładce POPC2/Aktualności gdy wybierzemy interesujący nas obszar są zdjęcia z budowy sieci. Jak widać na zdj. przy takiej budowie pracy jest bardzo dużo (mam na myśli kopanie), być może szybciej idzie w miejscach z istniejącą infrastrukturą gdzie słupy i studzienki były wykonane lata temu.