Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Orange zasięg

Witam. Od dłuższego czasu jestem zainteresowany swiatlowodem od orange, jednak za kazdym razem kiedy próbuje skontaktowac sie w sprawie dostępności na mojej ulicy, dostaje informacje ze będzie on za miesiac, góra dwa.(To trwa juz około roku) Dostałem propozycje podpisania umowy z internetem domowym 20 mbits, a kiedy bedzie dostepny swiatlowod, darmowej modernizacji i zwiekszeniu predkosci. Mieszkam na ulicy Dalekiej w Krakowie, jest to chyba jedna z ostatnich ulic bez swiatlowodu w mojej okolicy. Czy ktos miał moze podobna sytuacje, lub ma pomysł co moge robic? Ewentualnie jest ktos w stanie oszacowac szanse czy swiatlowod bedzie dostepny na mojej ulicy? Dodam, ze na slupach zamontowane są te skrzynki od orange, nie wiem jak one sie dokladnie nazywaja.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

Orange zasięg

Takich informacji co jest powodem, że światłowód nie jest dostępny w danej lokalizacji nie ma. 

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 146
  • 96
  • 3

Orange zasięg

U mnie skrzynki są rok, a w planach rozwojowych dalej brak. Zatem obecność "skrzynek" nie jest wyznacznikiem. 

Trzeba czekać bo nic innego nie pozostaje. Ewentualnie umowa z innym operatorem. Wszystko zależy od potrzeb, czy chcesz czekać na Neo 20 Mb/s czy Ci się pali i masz akurat coś szybszego.

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Orange zasięg

[ Edytowane ]

W takim razie wie ktoś może z jakiego powodu tylko mój obszar nie posiada światłowodu(zdjęcie w załączniku)? I czy ewentualnie byłoby legalne gdybym od sąsiada pociągnął przewód?  

download.png
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24248
  • 12419
  • 1120

Orange zasięg

Na tym forum konkretów się nie dowiesz. To bloki czy domki jednorodzinne? Kto jest właścicielem drogi? Czy jest tam kanalizacja kablowa i kto jest jej właścicielem?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 25, Specjalista
  • 3040
  • 1409
  • 26

Orange zasięg

[ Edytowane ]

@patron62 my udzielamy pomocy drobnej my nie mamy wglądu do projektów operator i nas nie informuje o tym gdzie kładzie światłowód my szaraki to raczej pytanie do bok jak już to do konsultanta   Orange nie nas Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24248
  • 12419
  • 1120

Orange zasięg

Akurat osoby z Orange zajmujące się inwestycjami nie zajmują się obsługą klientów. Z uwagi na podział detal/hurt uzyskanie info jest trudne.
.
0 Lubię to
Odpowiedz