Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange nie widzi światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu

Dzięki, na razie po kolejnej sesji z botem Maxem i rozmowami z 4 różnymi konsultantami w końcu okazało się że światłowód jest widoczny, pani wypełniła druk awaryjnego przyłączenia i mam czekać na techników, cieszyłabym się gdyby nie fakt że po raz trzeci rozmowa kończy się na technikach, uwierzę w nich jak ich zobaczę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange nie widzi światłowodu

Jak było robione zamówienie awaryjnie to warto potem upewnić się, że weszło (bo jak robią ten sposób żadnego potwierdzenia na email ani SMS nie zobaczysz, nie będzie też śladu na MO).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Orange nie widzi światłowodu


@Alldonanapisał(-a)

Dzięki, na razie po kolejnej sesji z botem Maxem i rozmowami z 4 różnymi konsultantami w końcu okazało się że światłowód jest widoczny, pani wypełniła druk awaryjnego przyłączenia i mam czekać na techników, cieszyłabym się gdyby nie fakt że po raz trzeci rozmowa kończy się na technikach, uwierzę w nich jak ich zobaczę 🙂


Dziwne informacje Ci przekazuje Orange. Zlecenie wystawiają jeżeli pod konkretnym adresem są możliwości techniczne na usługę ftth. 

Co to znaczy druk awaryjnego przyłączenia?

Montera powinni od razu Ci umówić na konkretny dzień i godzinę.

Siec budowana raczej w ramach własnej inwestycji bo popc do działek bez numeru raczej takich adresów nie uwzględniało. 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu


@PARANOJAnapisał(-a)

@Alldonanapisał(-a)

Dzięki, na razie po kolejnej sesji z botem Maxem i rozmowami z 4 różnymi konsultantami w końcu okazało się że światłowód jest widoczny, pani wypełniła druk awaryjnego przyłączenia i mam czekać na techników, cieszyłabym się gdyby nie fakt że po raz trzeci rozmowa kończy się na technikach, uwierzę w nich jak ich zobaczę 🙂


Dziwne informacje Ci przekazuje Orange. Zlecenie wystawiają jeżeli pod konkretnym adresem są możliwości techniczne na usługę ftth. 

Co to znaczy druk awaryjnego przyłączenia?

Montera powinni od razu Ci umówić na konkretny dzień i godzinę.

Siec budowana raczej w ramach własnej inwestycji bo popc do działek bez numeru raczej takich adresów nie uwzględniało. 

 

 


Tak, "dziwne" to dobre słowo określające tą całą sytuację, druk awaryjnego przyłączenia jest dla sytuacji kiedy najprawdopodobniej jest techniczna możliwość ale coś się nie zgadza w systemie, mam nadzieję że to faktycznie istnieje bo drugi miesiąc proszę o możliwość zostania klientem orange

Anonim

Nie dotyczy

Orange nie widzi światłowodu

Zamówienie jest w procesie awaryjnym jak nie chce przejść w głównym systemie sprzedażowym. Ale jak było składane w ten sposób to już musi być do tego zarezerwowany termin instalacji. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu

Dziękuję za cenne wskazówki, na infolinii dostałam informację że najpierw technicy sprawdzą możliwość przyłączenia, wtedy umówią wizję na miejscu, na razie mam numer zgłoszenia i zapewnienie że wyrobią się w ciągu 2 tygodni (tyle mam czasu na rezygnację z umowy u konkurencji) 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Orange nie widzi światłowodu


@Alldonanapisał(-a)

Dziękuję za cenne wskazówki, na infolinii dostałam informację że najpierw technicy sprawdzą możliwość przyłączenia, wtedy umówią wizję na miejscu, na razie mam numer zgłoszenia i zapewnienie że wyrobią się w ciągu 2 tygodni (tyle mam czasu na rezygnację z umowy u konkurencji) 


w takim razie puścili adres na dorejonizowanie.
bierz poprawkę na te zapewnienia ze w ciągu dwóch tygodni się wyrobią. wstępna weryfikacja to 2-3 dni robocze potem monter ma 15dni roboczych na wykonanie wywiadu + kilka dni na odpowiedz z orange 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9487
  • 47

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona O pani jak oni dopiero sprawdzą możliwości to raczej w domu żadnego światłowodu nie było. I oby się nie skończyło klasycznym brakiem możliwości technicznych. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu

Światłowód w domu jest, wystaje kabel,  dwa razy już się kończyło magicznym brakiem możliwości technicznych, ale ja uparta jestem i może wreszcie wylosuję wspaniałego konsultanta, ponieważ za każdym kontaktem mozna dowiedzieć się nowych rzeczy np wczoraj raz usłyszałam że nie można, raz mi chcieli mobilny sprzedać, raz pani mówiła o dorejonizowaniu, a na końcu dowiedziałam się że jest możliwość sprzedaży awaryjnej bo kabel jednak widać 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9487
  • 47

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona Zrób zdjęcie tego światłowodu to zobaczymy co to za kabel. Może deweloper jak budował domy to poszedł na bogato i przygotował instalację wewnętrzną po światłowodzie. To jednak jeszcze nie oznacza że można Cię przyłączyć do sieci Orange.