Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Jestem po prostu niesamowicie rozczarowany, jak Orange podchodzi do swoich klientów. 

Światłowód na sieci Tauronu, gdzie Tauron doprowadził do mojego domu kabel, zamontował ONT jeszcze przed zamówieniem instalacji w Orange. 

 

Zamówienie złożone 14 marca, umówiona instalacja na 17 marca. 17 marca nikt nie przyjechał. Dzwonię pytać, co się odjaniepawla, dostaję odpowiedź "Instalacja umówiona na 1 kwietnia". Mówię, że ale jak, było na 17 marca przecież dogadane. "NIC NIE ZROBIMY".
Trochę sfrustrowany sobie myślę dobra, poczekam już te 2 tygodnie.
Przychodzi 1 kwietnia i oczywiście nikt się nie pojawił. Dzwonię znowu, pytam co się dzieje. NIE MAJĄ INFORMACJI DLACZEGO TECHNIK SIĘ NIE POJAWIŁ. Jeszcze w piątek po interwencji miał się odezwać technik. Oczywiście nikt nie zadzwonił.

Dzwonię 4 kwietnia zapytać co jest i dowiaduję się, ŻE PONOWNIE PRZEŁOŻONO DATĘ INSTALACJI NA 21 KWIETNIA.

W życiu nie spotkałem się z taką ignorancją. Żeby ktoś jeszcze zadzwonił uprzedzić o odwołaniu instalacji, ale po co, człowiek siedzi cały dzień w domu, bo przecież na godzinę 11-12 będzie technik. 

Na infolinię nawet nie ma co dzwonić, ci ludzie nie mają pojęcia co się dzieje; nie mają pojęcia nawet jak się skontaktować ze swoimi własnymi technikami.

Doczekałem się usprawiedliwienia w stylu "bo wie pan, to zewnętrznej firmie zlecamy". A co mnie to obchodzi? Że podwykonawca, to można mieć w głębokim poważaniu klienta?

 

W sumie to nawet nie wiem już co robić, bo ten 21 kwietnia to rzucona pewnie data jak dwie poprzednie. 

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

@PortiMeo sprawdź, kto jeszcze świadczy usługi na sieci Tauron i jak Orange tak zwlekać, to weź innego operatora.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Mam umowę na Neostradę do 10 Mb/s jeszcze 1,5 roku niestety i to miał być aneks do umowy. W sumie tylko dlatego się jeszcze tak trzymam tego Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

@PortiMeo  zdecydowanie zostaje wizyta w Salonie I żądanie ustalenia rzeczywistej wizyty technika. Warto wspomnieć o wysłaniu do Skierniewic reklamacji. Trzeba jednak zapytać o powód przekładania instalacji, bo może być poważny i niezależny od operatora.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

@PortiMeo w takim przypadku robi się problem. Trzeba reklamacje składać, może w salonie coś zdziałasz, jak sugeruje @agat13.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

@PortiMeo 

Skoro masz z Orange umowę, to masz dostęp do portalu Mój Orange i, z poziomu tego portalu, dostęp do BOK poprzez czat. To najprostsza metoda kontaktu i nic nie kosztuje (w przeciwieństwie do telefonów na infolinię). Oczywiście nie można się dać spławić Maxowi, ale w godzinach pracy BOK dość szybko udaje się dobić do żywego konsultanta.

Zachęcam do asertywnego drążenia sprawy, mam nadzieję że uda Ci się wszystko załatwić pomyślnie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Nie popisali się. Normalnie za nie poinformowanie klienta o zmianie czasu instalacji firma a konkretnie monter dostaje po premii. Co to województwo?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Małopolskie, powiat bocheński. 

Dzisiaj 21 kwietnia, czyli już trzeci termin jaki mi wyznaczono i zgadnijcie co, nikt się nie pojawił, nikt nie dzwonił 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Kontaktuj się z obsługą. Mają taką procedurę jak właśnie technik nie zjawił się mini wyznaczonego terminu instalacji. Tylko nie dziw się, że BOK nie ma bezpośredniego kontaktu z technikami. Zgłoszenia jak wyżej pisze są przekazywane do odpowiedniego działu. Nikt nie ma numeru telefonu do technika. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange ciągle opóźnia instalację światłowodu u mnie

Aktualizacja, gdyby ktoś był ciekaw. Otóż instalacja umówiona była na 17 marca pierwotnie. Aj jam, lekkie opóźnienie, bo WCZORAJ, to jest 21 lipca zadzwonił technik umówić się na instalację. Miał akurat farta, że nie odebrałem ja, bo trochę zepsułbym mu humor.