Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange FTTH 2.0 PRO


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Orange FTTH 2.0 PRO

Witam

 

1. W jakich miastach jest obecnie dostepna oferta 2Gb FTTH PRO ?

2. Kiedy będzie dostępna oferta w miejscowości Jastrzębie-Zdrój ?

 

________________
* Przeniesiono z działu Internet domowy– moderator Michał

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange FTTH 2.0 PRO

@erwinsans  tego dowiesz się (jak na razie) tylko i wyłącznie w rozmowie z doradcą Orange. Poczytaj tu Nowa prędkość światłowodu - 2 Gb/s (orange.pl)

@erwinsans  spróbuj sprawdzić wpisując adres tu Mapa zasięgu Orange | Orange Polska

 

 

________________

Wpis edytowany na prośbę autora - Rafał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange FTTH 2.0 PRO

@erwinsans  jednak dane z mapki (drugi link w poście powyżej) są nieaktualne, a na pewno w moim przypadku, mapka mówi brak dostępu do Pro 2.0, doradca Orange że jednak mam możliwość migracji (więc jak na razie tylko rozmowa z konsultantem (czat lub telefon).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange FTTH 2.0 PRO

@slav72 , a @ketrasaArtur coś wspominał o braku aktualizacji, więc gdybym miał polegać na czacie, to u mnie tydzień minął i cisza. Rozumiem, że na światełku lokalnego nic nie ugram. Utwierdził mnie @agat13 , że jestem skazany na miedź, a to nie to samo, co chcę mieć😀 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange FTTH 2.0 PRO

@bronzub  rozumiem, z tym że ja dostałem propozycję migracji (więc to nie były tylko puste słowa z infolinii).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange FTTH 2.0 PRO

@bronzub na mapce Nie sprawdzisz aktualnych danych. Trzeba będzie posiłkować się infolinią, czatem. Chyba, że są aktualizacje, tylko data nie jest zmieniana 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange FTTH 2.0 PRO

@slav72  i @ketrasaArtur , jutro spróbuję, bo dzisiaj jestem zakręcony😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Orange FTTH 2.0 PRO

@bronzubnapisał(-a)

@slav72  i @ketrasaArtur , jutro spróbuję, bo dzisiaj jestem zakręcony😊


Okazuje się ze na moim adresie moge juz miec 2.0 pro. Oferta dla Nowych i Obecnych Klientów. Jedyne 10 zł wiecej ale żaden doradca nie wie jak ma to zrobić można ale nie wie jak :):) Bravo Orange nie ma jak wrzucić ofertę a doradców nie poinformować w jaki sposób to mają robic. Posiadam obecnie usluge Orange Love z 1GB i chciałem przejsc z tym co mam tylko na łącze 2GB. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange FTTH 2.0 PRO

@erwinsans nie można mówić że żaden konsultant nie potrafi, ja rozmawiając z doradcą o innej sprawie przy okazji dopytałem o możliwość migracji poinformował mnie że nie ma problemu i jeśli chcę to od razu może dopełnić formalności, oczywiście nie skorzystałem gdyż powodowała mną czysta ciekawość.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange FTTH 2.0 PRO

Oferta nie jest dostępna:

  • na obszarze regulowanym,
  • na obszarze POPC,
  • na sieciach innych operatorów 3rd party (również Światłowód Inwestycje),
  • na technologiach nakładkowych oraz tam, gdzie ONT jest poza modemem

Lista gmin zdregulowanych czyli tam gdzie można o ile to nie wyklucza się z pozostałymi warunkami:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/17363/9c96a9e1-64fc-4fcb-bf2e-08575b154073.pdf