Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy światłowód w Januszowicach, gmina Zielonki?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Kiedy światłowód w Januszowicach, gmina Zielonki?

Witam

Już od dawna jestem z Państwem związany. Mam bardzo ważne pytanie. Kiedy Państwo myślą by puścić nitkę światłowodu Januszowice gmina Zielonki. Obecnie mam od Państwa internet, ale to jest normalna katastrofa co chwilę głupi sygnał lub go nie ma przez jakiś czas. Kilka razy w miesiącu również muszę dzwonić na infolinię i niby Państwo co robią mobilnie z routerem, ale to pomaga na chwilę. Transfer jest to jakaś katastrofa.... Miałoby było gdyby Orange wreszcie pomyślało o światłowodzie mamy XXIwiek. Pozdrawiam 

 

 

___________________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" i doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Kiedy światłowód w Januszowicach, gmina Zielonki?

@Kuba1906 to jest forum samopomocowe. Są tu klienci tacy sami jak Ty. 

 

Jeśli chcesz uzyskać informacje od operatora musisz uderzyć oficjalnymi kanałami kontaktu.: czat, BOK 510 100 100, salon bądź ewentualnie adres korespondencyjny ul. Jagiellońska 3496-100 Skierniewice


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12922
  • 53103
  • 611

Kiedy światłowód w Januszowicach, gmina Zielonki?

@Kuba1906  sprawdź na mapie zasięgu UKE co możesz zamówić i czego się spodziewać w okolicy. Złóż zgłoszenie popytu zarówno tu jak i na stronie Orange. To nie idzie w las i ma swoje znaczenie przy projektach unijnych i inwestycjach własnych operatorów 

Zerknij https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Formularz-deklaracji-zgod...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Kiedy światłowód w Januszowicach, gmina Zielonki?

Dziękuję za informację. Pozdrawiam