Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

Od 6.12.2021 bezskutecznie próbuje uzyskać informacje kiedy zakończy się zabawa w kotka i myszkę prowadzona przez Orange i Tauron.

Tauron zaadresował w swoich dokumentach nasz budynek wielorodzinny wg map Targeo pod numerem 151 gdzie fizycznie nasz budynek ma numer 151a oraz wg map Google, a budynek 151 od wielu lat nie istnieje.

Zgłaszam cyklicznie sprawę do Orange jednakże bez podania mi nr zgłoszenia przez obsługę, tak jakbym w powietrze kierował sprawę.

Kiedy Orange upora się z Tauronem o zmianę adresu???!!!

Dodam iż w budynku posiadamy już skrzynkę Taurona ze światłowodem, mało tego, mam już w mieszkaniu skrzyneczkę pociągniętą ale przez bur... w Tauronie nadal muszę się męczyć z internetem po kablu do 10mb/s

Moje pytanie...ile jeszcze, zaraz będzie rok???!!!

 

___________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

@LucMig  procedura zapewne nie przewiduje łagodnej zmiany adresu😁, ale tak na poważnie...

Tauron prawdopodobnie pobierając mapę lub czytając adres pomylił się o tą literkę. To on jest zobowiązany naprawić pomyłkę i sprostować w bazach danych adresów będących w zasięgu światłowodu ten błąd. Dopiero Orange po otrzymaniu sprostowania koryguje to w bazie danych adresów,  na których można świadczyć usługi. Na logikę tak jest , że  jeśli zależy operatorowi na pozyskaniu klientów, powinien wystąpić do Taurona o korektę...jednak w życiu wygląda to tak, jak opisujesz i szczerze? Może i prosi, ale do tanga trzeba dwojga...

Co doradzę? Pismo do obu operatorów na adresy do korespondencji ( Orange w Skierniewicach na Jagiellonskiej 34) z konkretnym żądaniem poprawy danych...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

@LucMig Racja, porównując mapy Targeo i Google już widać rozbieżności...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

Wystarczyłoby aby osoba adresująca nieruchomość wykazała cień chęci sprawdzając czy numeracja jest poprawna.

 

Co nie zmienia faktu iż w dalszym ciągu jesteśmy w czterech literach, ja oraz pozostałe 4 mieszkania

 

 

_________________________

*Wpis poddany edycji zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

@LucMig Jak Tauron podał błędny adres to niech teraz prostuje. Adres rzecz święta i gość w salonie czy na infolinii sam nie może sobie dopisać coś czy zmienić. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

Walczę z tym od ponad 9 miesięcy i bezskutecznie. Orange olewa sprawę pomimo wielu zgłoszeń 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

Niestety tak działają wielkie korporacje. Ja jako pracownik musiałbym wykonać kilka telefonów i uruchomić kilku kolegów żeby dowiedzieć się kto odpowiada za aktualizację takich adresów. A żeby jeszcze sprawić aby ten ktoś to wprowadził do bazy tak aby gość w salonie to widział to nie wiem chyba bym musiał być co najmniej kierownikiem inwestycji na cały region. Jak więc widzisz ktoś taki jak Ty nic nie może zrobić oprócz pisania pism i proszenia się. Przykre ale prawdziwe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

Orange Światłowód zabawa w kotka i myszkę z Tauronem

Jeżeli w październiku również nic nie wskuram to wynoszę się z usługami od Orange jak wielu. Tego typu podejście jest niedopuszczalne by tak olewać klienta bez względu czy duży czy mały. Ja wykonując usługi tak samo podchodzę do każdego klienta bez względu czy jeździ Mercedesem czy Fiatem