Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

@agat13  zrozumiec trzeba jedna rzecz. Jezeli adres ma testlab to nie ma problemu go podlaczyc. Tu jest sprawa prosta.

W tym momencie adres tego nie ma i nawet jakby mial juz kabel wciagniety na prywatna posesje to nic to nie da.

Mozesz miec kabel wciagniety do samej chałupy i co....?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

@PARANOJANie dyskutujemy o Testlabie i o tym czy adres jest w bazie POPC, czy nie. Czasem wykonanie (nawet POPC) związane jest z jakimś wydumanym problemem, który oficjalnie komuś przeszkadza i daje negatywa, a wystarczy zerknąć w terenie i sprawa będzie rozwiązana w 10 sekund na korzyść abonenta (a i pośrednio przecież operatora, bo za przysłowiowe 5 zł będzie miał klienta)

Wiem, bo miałem tak: 3 negatywy, a jak postawiłem  słup we własnym zakresie, to w kilka dni miałem usługi 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 31
  • 0

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

Jeśli chodzi o POPC, to tu jest jakaś dziwna sprawa. Adres rzeczywiście widnieje w wyszukiwarce POPC ze statusem "w realizacji". Natomiast wg informacji uzyskanych przez technika z wewnętrznej infolinii, oni tego adresu nie mają jako POPC... W ogóle nigdzie go nie mają.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

@Pawel_MMoże jednak trzeba wysłać pismo do Skierniewic? Takie przypominające, uaktualniające dane obu stron...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 31
  • 0

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

@agat13 pewnie nie zaszkodzi...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??


@agat13napisał(-a)

@PARANOJANie dyskutujemy o Testlabie i o tym czy adres jest w bazie POPC, czy nie. Czasem wykonanie (nawet POPC) związane jest z jakimś wydumanym problemem, który oficjalnie komuś przeszkadza i daje negatywa, a wystarczy zerknąć w terenie i sprawa będzie rozwiązana w 10 sekund na korzyść abonenta (a i pośrednio przecież operatora, bo za przysłowiowe 5 zł będzie miał klienta)

Wiem, bo miałem tak: 3 negatywy, a jak postawiłem  słup we własnym zakresie, to w kilka dni miałem usługi 🙂


Ale Ty dalej nie rozumiesz 😉

Tu w pierwszej kolejnosci chodzi o kwestie formalna a nie techniczna.

To tak  nie dziala ze przyjdzie monter i powie dobra robimy.

 

@Pawel-M  akurat monterzy najwiecej sie interesuja czy adres w popc czy nie. Dla nich to nie ma znaczenia. Dostaje zlecenie i robi instalacje.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Orange Światłowód - słupek przed domem i brak zasięgu??

Pytanie czy ta ulica była robiona z POPC czy komercyjnie. Jeśli komercyjnie to co za problem podłączyć kolejnego klienta tym bardziej że jest przygotowany kabel. Kolega wykona tylko przekop do posesji i tyle. Jeśli natomiast to POPC to powinni to ustalić czy był przewidziany w projekcie czy nie. Pozostawiono zapas kabla to chyba musiał być na liście.