Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód na sieci Tauron


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Orange Światłowód na sieci Tauron


@Piotrk69napisał(-a)

trzeba się uzbroić w cierpliwość


wyścig zbrojeń w cierpliwość


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron


@badgirl1412napisał(-a)

U mnie jest identycznie, a najlepsze jest to że mam założoną skrzynkę w budynku od początku roku. 😑


To niespełna 2 miesiące czyli norma. Tyle czasu to projektant może się bawić z dokumentacją powykonawczą jak ma dużo pracy. A gdzie jeszcze odbiór. To może być kolejny miesiąc lub dwa.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Wreszcie będą podłączać mój dom do światłowodu, który wisi od 1 września 2020r. W poniedziałek 13 czerwca 2022r. ma być monter aby doprowadzić światłowód. Niby komuna dawno umarła a postępowanie chyba gorsze, tyle czasu jakieś formalności czy co nie mam pojęcia, żeby tyle czasu trwało? W sąsiedniej miejscowości prywatna firma rozwinęła światłowód w tydzień, w następnym tygodniu już można było wykupić usługę. Ja czekałem blisko dwa lata, ale i tak jestem w gronie szczęściarzy że jest możliwość 😉.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Światłowód na sieci Tauron

Przesyłam link w którym są zawarte pliki w formie Excel z gotowymi adresami w sieci TOK budowanej infrastruktury światłowodowej przez Tauron. Jest ona na bieżąco aktualizowana co 2 tygodnie przez Tauron: https://biznes.tauron.pl/telekomunikacja/dokumenty  🙂