Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 14
  • 0

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

Mam pytanie , czy dożyje jak będę miał światłowód u domu? Studzienki są wkopane od półtora roku i nic dalej się nie dzieje. Z tego co się dowiedziałem inwestycja jest zakończona, ale nikt nie jest podłączony na odcinku około 5km. Gmina Stężyca woj. Pomorskie. Stężyca woj PomorskieStężyca woj Pomorskie

Na moje oko coś tutaj śmierdzi 😏

 

___________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej


Przechwytywanie.PNG
7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@Karol_Bednarek  odpowiem z głowy,  czyli z niczego: dożyjesz.

Wspomnisz moje słowa, że wcześniej czy później  ( ja bym stawiał na wcześniej, bo żadna rozsądna firma nie ryje  w ziemi, co jest bardzo drogie, nie mając perspektywy odzyskania włożonych w to pieniedzy) ktoś przyjmie  inwestycję odbiorem technicznym i umieści adresy jako w zasięgu ftth 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 14
  • 0

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

Słabo to widzę 😅 że dożyje 😐


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@Karol_Bednarek  a ja widzę dobrze ( tak twierdzi okulista) I coś mi Twoja miejscowość mówi...gdzieś mi się o oczy obiła. Muszę się ze sklerozą przespać, może sobie przypomnę 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@Karol_Bednarek projekt POPC? Jeśli tak to napisz do nich z zapytaniem co się dzieje i kiedy można się spodziewać możliwości świadczenia usług. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1248
  • 2

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@agat13  a wiesz cos moze o Gogolewo, gmina Marianowo, zachodniopomorskie ? Dożyje dorejononizowania?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@impetiginisatio to już wróżka ci prędzej powie 😆

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Orange Światłowód , czy dożyje tej chwili? :D

@impetiginisatio Według UKE i POPC przewidywana jest rozbudowa sieci, a więc i dorejonizowanie. beneficjent Orange, więc pisz do Skierniewic. Kilka adresów już jest czynnych w Gogolewie, więc....szanse duże.

Zerknij czy realizacja jest doziemna czy za pomocą podwieszek, odpowiesz Sobie o trudnościach doprojektowania pozostałych adresów z miejscowości