Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

Dzień dobry dzwoniłem gdzieś 2-3 miesiące temu na temat światłowodu czy da radę zainstalować na mojej ulicy i doradca powiedział że da radę i wszystko zgłosił i po 2 miesiącach
powinienem dostać odpowiedz ale nadal nie dostałem

 

________________
* Doprecyzowanie tematu wątku  – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

@Michal0901  większość z piszących na tym forum to tzw. zwykli użytkownicy. Nie mamy wglądu w systemy Orange, szczególnie w dane klientów. Poza tym z Twojego posta nic nie wynika, ani gdzie miałaby być ta instalacja, ani czy to jest inwestycja Orange, w ramach rozwoju sieci, czy może inwestycja w ramach POPC. Więc nie bardzo można odgadnąć, czego oczekujesz, jak Ci pomóc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2057
  • 5650
  • 188

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

Dzień Dobry.

Proponuję ponowny kontakt z infolinią, udanie się do salonu lub zadanie pytania na czacie. Tu Ci nikt nie powie co z zamówieniem.

Miałeś umówiony termin? Była wybrana oferta ?

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1565
  • 6752
  • 47

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

Lub sprawdź najszybciej przez stronę Orange jaką masz dostępną ofertę. Oczywiście jeżeli nie będzie swiatłowodu potwierdź to dodatkowo w innym źródle czy rzeczywiście tak jest. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

@Michal0901  informacje o które pytasz są dostępne tylko dla inwestycji operatora

 My możemy szukać i składać informacje dodając coś z każdej i wtedy jakieś wnioski można wyciągnąć. Potrzebne jednak do tego są choć ogólne namiary

Z fusów nie uzyskamy info 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Od 2 miesięcy brak informacji odnośnie montażu Światłowodu

Cześć @Michal0901 

przesyłam ci linka do Mapy zasięgu Orange https://www.orange.pl/view/mapazasiegu Wpisuje tam Twój adres i możesz sprawdzić czy pod Twoim adresem jest dostępny światłowód. Przesyłam jeszcze jednego  linka https://www.orange.pl/internet/internet-domowy?footerlink=true klikasz w kafelek sprawdź adres i tam też możesz zweryfikować czy pod Twoim adresem można zainstalować usługę Orange Światłowód.

Pozdrawiam 🙂