Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

Umowę o usługę Orange Love podpisano we wtorek (24.10.2017 r.) poza salonem. Do tej pory (28.10.2017 r.) nie otrzymałem żadnej informacji kiedy i czy wgl przyjedzie kurier. W ofercie jest modem funbox 2.0 i dekoder WHD80. Obecnie mam livebox 2.0 i brak dekodera. Czy orange automatycznie wysyła kurierów po podpisaniu umowy poza salonem, czy gdzieś trzeba to potem zaznaczyć żeby przyjechali?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

Powinien ustalić to z Tobą sprzedawca. Jeśli nie ustaliłaś/eś, skontaktuj się z nim lub z BOK http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

Powinien ustalić to z Tobą sprzedawca. Jeśli nie ustaliłaś/eś, skontaktuj się z nim lub z BOK http://orange.pl/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

@szymuuch, ja w przeciągu dwóch dni otrzymałem umowę Orange Love i potwierdzanie od Orange, a potem z firmy kurierskiej DPD. Albo zostaje kontaktEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

Umowę podpisywał mój tata, ale powiedział że przedstawiciel nie wspominał nic o kurierze itp. Byłem przekonany, że kurier zostaje wysłany na drugi dzień po podpisaniu umowy, no ale powoli zaczynam się martwić bo usługa VoIP już działa a sprzętu i jakiejś informacji nie widać. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

Sprzedawca powinien to ustalić. Teoretycznie można sobie przesunąć datę na odległą lub to technik dostarcza sprzęt. Zostaje chyba kontakt z BOK.
Anonim

Nie dotyczy

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

@szymuuch, zawsze masz drogę do reklamacji, jakby co. Jak ktoś czegoś nie dopilnował, to rozmowy są nagrywane, bilingi i wszelkie dokumenty też mają znaczenie. W ostatnim czasie moje reklamacje zostały pozytywnie rozpatrzone i to bardzo szybko. PowodzeniaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Oczekiwanie na modem i dekoder Orange Love

@szymuuch Wyjaśniłeś sprawę, powyższe odpowiedzi były przydatne? Jeśli tak oznacz tą najlepszą jako rozwiązanie, to pomoże inny szybko ja znaleźć. Szczęśliwy mężczyzna