Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Dzisiaj zakupiłem i zarejestrowałem nową kartę w salonie orange. Mimo obiecanego mi 100 gb internetu za rejestrację (informacja podana przez pana zza kasy i napisana na starterze) nie otrzymałem go. Po wyszukaniu bonusu za rejestrację i wysłaniu smsa na podany numer, otrzymuję informację że bonus zakończył się 28.02 Czy jest to błąd wasz czy może oferta już nie istnieje. Numer jest zarejestrowany, ponieważ wykonywałem z niego połączenia
6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Bonus za rejestrację numeru

W jakim sklepie kupiłeś starter?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

W salonie orange

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Bonus za rejestrację numeru

To już dawno za samą rejestrację nie ma bonusu. Jest ew. bonus za podanie adresu i jeśli wyraziłeś zgodę marketingową, to jest bonus za te ostatnie czynności. Aktywacja sms o treści START pod bezpłatny numer 80590

Jeśli to nie działa, to zostaje tryb reklamacyjny - albo przez BOK lub bezpośrednio w salonie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Pan zza kasy powiedział że bonus zostanie mi przyznany. Wydałem zgodę i podałem adres kontaktowy. No cóż pozostaje mi tylko pojechanie do salonu i domówienie sprawy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Bonus za rejestrację numeru

A co dostajesz za info jak wyślesz smsa podanego wyżej?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Bonus za rejestrację numeru

@tomek2703 Pomógł Ci salon czy porada Piotrka, daj nam znać i oznacz proszę rozwiązanie to pomoże innym, szybko je wyszukać. Szczęśliwy mężczyzna