Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obszar regulowany przez UKE

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Obszar regulowany przez UKE

Hej,

 

Zakładałem ostatnio temat z pytaniami apropo światła z popc2, dzisiaj mam do was pytanie, ponieważ spytałem się orange o ograniczenia prędkości jakie są nakładane z projektu i dostałem odpowiedź :

 

 

Na chwilę obecną nie posiadamy informacji o maksymalnej prędkości, jak będzie mogła być świadczona na nie odebranym jeszcze technicznie obszarze. Jeżeli obszar jest regulowany przez UKE, świadczona prędkość nie może być wyższa niż 300Mb/s, jeżeli sprawa dotyczy obszaru zderegulowanego świadczona prędkość może wynosić nawet 1000Mb/s.

 

Pozdrawiamy

Zespół Orange

 

 

Co mam przez to rozumiec ?

 

Jestem mieszkańcem Warszawy, na moim osiedlu usługe jako usługe kablową świadczy tylko orange, bo tylko oni mają tutaj swoje słupy i studzienki, reszte usług typu internet mobilny itp świadczą też inne firmy.

 

Co oznacza obszar regulowany przez UKE ? Czy ja się do niego zaliczam ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Obszar regulowany przez UKE

Jeśli mieszkasz dokładnie w czymś co nazywa się jako "miasto stołeczne Warszawa", to jest to obszar bez regulacji. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/17363/9c96a9e1-64fc-4fcb-bf2e-08575b154073.pdf

Ograniczenie na prędkość 300 pojawia się w wersji POPC 1.1, więc jak u Ciebie jest robione z POPC2 nie powinno być problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Obszar regulowany przez UKE

Jeśli mieszkasz dokładnie w czymś co nazywa się jako "miasto stołeczne Warszawa", to jest to obszar bez regulacji. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/17363/9c96a9e1-64fc-4fcb-bf2e-08575b154073.pdf

Ograniczenie na prędkość 300 pojawia się w wersji POPC 1.1, więc jak u Ciebie jest robione z POPC2 nie powinno być problemu.