Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

@Piotrekk85  jest RODO, więc zmiana użytkownika powinna zaowocować korektą rejestru numerów telefonów, inna opcja to sądzić się z każdym który nasz numer spamuje (połączeniami telefonicznymi czy SMS).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

No właśnie po RODO nie. Skąd operator (nie tylko Orange) ma wiedzieć, że abonent X podał numer gdziekolwiek?
Sporo ludzi podaje też u komornika nie swoje numery, tylko po to by do nich nie dzwonił.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

Komornik powinien wywalić numer z bazy, jak klient go nabrał, jeśli nadal praktykuje wydzwanianie... można go sądem postraszyć, spok koszta przegrany bierze na siebie, da się taką sprawę wygrać i jeszcze trochę kasy wyciągnąć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

Na jakiej podstawie?
Anonim

Nie dotyczy

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

Choćby kłopotów zdrowotnych, nękanie telefonami czy SMS może do depresji doprowadzić, można sporą kwotę ugrać 😆


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

Chodziło mi, z jakiego paragrafu? To nie jest żaden stalking czy nękanie.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

@Piotrekk85  paragrafu nie ma, więc trzeba takie numery blokować, spamerzy są bezkarni, chyba że ustawa stosowną powstanie, ja nie mam takich problemów, kupuję simki z nowej puli, zgody na marketing mam zablokowane (wyłączone).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

A gdzie kupujesz simki z nowych pul? Orange od kilku nie ma nowej puli i prędko nie dostanie. Nowy alternatywni operatorzy też niebawem wykorzystają swoje. Pula numerów jest ograniczona, chyba że w Polsce przejdziemy na numery 10cyfrowe, ale to "decyzja polityczna".
Anonim

Nie dotyczy

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

@Piotrekk85  trochę zwiedzam pl, jeszcze w ubiegłym roku nabyłem kilka numerów świeżych, pula chyba się już wyczerpała, ale w prepaid można zmienić numer, bez konsekwencji związanych z cyrografem 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Nowy numer telefonu być może z powrotu do puli numerów wolnych.

Mam dwa startery z nieużywanymi numerami, ale Bezpieczne Startery 😉