Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

GSM-R w Polsce póki co ma służyć do ruchu kolejowego: komunikacja głosowa, automatyczne zamykanie przejazdów, sterowanie zwrotnic, może w przyszłości autonomiczne pociągi itp itd. W różnych krajach bywa, że część pasma jest odsprzedawana komercyjnie (oczywiście w ograniczonym zakresie). W Polsce nie ma jeszcze "decyzji politycznej" na komercyjne usługi.

https://www.plk-sa.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/cyfrowa-lacznosc-na-kolei-ponad-2-mld-zl-na-b...

Podejrzewam, że chodzi Ci o lepszy zasięg. Nie wiem czy T-Mobile z okolicy wyżej podanej już coś postawiło - to pewnie też niebawem zawitałoby Orange bo mają wspólne maszty - tu jeszcze nie ma pozwolenia radiowego więc na uruchomienie w tym roku bym nie liczył. Poza tym wzdłuż obwodnicy ale to już będzie Gmina Stawiguda Play ma coś robić (ale ostatnio eko-świry zaczynają się pojawiać w naszej okolicy, jakoś kilka tygodniu w Naszej Warmii - hybryda Naszego Olsztyniaka na powiat olsztyński była jakaś notka w tym temacie jeśli dobrze pamiętam - lub w innej bezpłatnej z gazet).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Wczoraj dokonałem wizji lokalnej i w trawie obok obiektu znalazłem pełne potwierdzenie 🙂

MasztGSMR.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Zakryj numery komórek, bo chyba to nie są osoby publiczne.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Nie będę niczego zakrywał, tablica informacyjna jest powszechnie dostępna (dopóki trawa nie wyrośnie i przykryje) a osoby odpowiedzialne są w zasadzie w tym momencie osobami publicznymi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Lepiej zakryć tego ortografa w nazwie gminy 😄

Chyba, że po ostatnich wyborach coś się zmieniło? 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Może Ihor pisał, to ma prawo być słaby z polskiej ortografii 😉