Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie używana studzienka TP przed płotem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie używana studzienka TP przed płotem

Temat przeniesiony z Inna oferta do odpowiedniej kategorii - moderator Bartłomiej

 

Witam.

 

Z góry przepraszam, jeżeli piszę nie tu lecz jestem tu nowy. Przed moim płotem znajduję się nieużywana praktycznie od samego początku studzienka TP. Nigdy to nie przeszkadzało, lecz teraz gdy chce przyłączyć się do sieci gazowej jest problem ponieważ gazownia nie chce zgodzić się postawienia skrzynki, nad studzienką TP. Niestety, nie mam innego, sensownego miejsca na postawienie skrzynki gazowej. Chciałbym pozbyć się skrzynki TP - skoro i tak nie jest używana.... Proszę o pomoc. 

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź. 

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Nie używana studzienka TP przed płotem

W takim wypadku możesz albo napisać pismo do Orange, albo skontaktować się z BOK i poprosić konsultanta o zgłoszenie sprawy na infrastrukturę. Technicy muszą podjechać na miejsce i zobaczyć, czy można coś z tym zrobić. Weź jednak pod uwagę, że jeśli nie ma zagrożenia życia i mienia, to na wizję lokalną technicy mają 30 dni.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nie używana studzienka TP przed płotem

@pisarspsprawę usunięcia infrastruktury zgłaszasz pisemnie na nasz adres korespondencyjny.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie używana studzienka TP przed płotem

Niestety, telefonicznie zostałem poinformowany, że studzienka nie będzie przebudowana bądź usunięta. Nawet nie raczyli przyjechać aby zobaczyć. W jaki sposób możecie mi pomóc ? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nie używana studzienka TP przed płotem

Jeżeli studzienka nie znajduje się na Twojej działce to Orange raczej nie ma obowiązku jej usunięcia.
Demontaż studzienki to po pierwsze koszty, a po drugie po jej demontażu nie będzie jej można wykorzystać w przyszłości. Po trzecie studzienka to zapewne część jakiejś większej sieci.
Obawiam się, że nic nie zdziałasz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie używana studzienka TP przed płotem

Szkoda, że najpierw odsyłacie mnie do salonu Orange a dopiero informujecie, że jest to nie możliwe..


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nie używana studzienka TP przed płotem

@pisarspjakoś nie widzę, żeby ktokolwiek tutaj skierował Cię do salonu, a poza tym chyba nie sądzisz, że nasze wpisy na forum mają wpływ na decyzję Orange w tej sprawie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie używana studzienka TP przed płotem

Jeśli szukasz szybkich decyzji, to poszukaj w social media dyrektorów od hurtu w Orange. Możesz wysłać pismo ale znając życie jeśli to nie wynika z przepisów prawa to albo długo potrwa albo nie będzie realizowane.