Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niechęć podłączenia światłowodu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Wybacz za dalszą "brutalne" pisanie, ale ja nie jestem pracownikiem Orange, innego opa czy urzędnikiem.

 

Przyczyną dlaczego Twój adres nie jest ujęty jest to, że w mapach geodezyjnych pod numerem 52 nie ma żadnego budynku mieszkalnego. POPC nie umożliwia podłączenia innych budowli (z małymi wyjątkami). Planowanie odbywa się na analizie arkuszy w Excelu i w kilku systemach bazodanowych. Nikt tego nie weryfikuje na miejscu.

 

Niestety nie wiem kto w Warszawie się zajmuje tymi sprawami (macie dziwny podział administracyjny), ale sprawę należało by zgłosić w wydziale geodezji w gminie (może to u Ciebie urząd dzielnicy?).

Osobiście radzę przemyśleć i sprawdzić "papiery" jeśli to budynek mieszkalny bo może to kwestia braków zgłoszenia do geoportalu, a może ktoś celowo zmienił rodzaj działki by zmniejszyć podatek od nieruchomości w przeszłości. 

 

Fragment geoportalu:

 

mapa2.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Ogólnie widzę po Street View że po 52 jest garaż czy jakiś "daszek"? A dom stoi obok bez numeru 😕

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Niechęć podłączenia światłowodu

Google od kilku miesięcy nie potrafi poprawić numeru w mapach, 52 to taki szary duży dom na wprost od skrzyżowania 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Google nie zmieni tego jeśli na geoportalu jest inaczej. Spójrz gdzie jest 52. Tam nie ma budynku mieszkalnego.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Niechęć podłączenia światłowodu

No tak przepraszam, nie mam pojęcia gdzie jest mój budynek mieszkalny. Google jest w błędzie bo adres 54 w ogóle nie istnieje 

Adres Regulska 52 to tak naprawdę 52A

A mój błędnie wpisany adres jest na miejscu 54 gdzie faktycznie jest 52 

Dobrze ze wyjaśniliśmy sobie ta istotna kwestie. A żadnych prywatnych dostawców tu nie ma odpowiadając koledze wyżej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Nie ma i nie będzie prędko. Na osiedlach domków jednorodzinnych mało komu się opłaca inwestować. A ludziom z gminy obojętne jest to czy mają bałagan na mapach. Radzę zacząć porządkować sprawy - nie w Google, ale Geoportal to oficjalna rządowa mapa.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Niechęć podłączenia światłowodu

Na geoportalu adres jest jak najbardziej poprawnie dodany, załącznik niżej


20200524_190627.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Nie jest poprawny. Numer nie jest na budynku. Sprawdź dobrze warstwy. Jeśli numer nie jest na budynku mieszkalnym, na 90% nie załapie się do popc. Twój przykład to właśnie pokazuje🤷

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Niechęć podłączenia światłowodu

A wie Pan w jaki sposób zmienić umiejscowienie tego adresu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niechęć podłączenia światłowodu

Nie wiem kto w Warszawie zajmuje się tym, ale standardowo to powinien być wydział geodezji lub planowania przestrzennego w gminie.

A w Wawie to nie wiem czy urząd dzielnicy Ursus https://www.ursus.warszawa.pl/index.php?dzial=aktualnosci

czy ratusz https://www.um.warszawa.pl/

Ew. skorzystaj z pomocy jakiegoś radnego miejskiego w Twoje okręgu. W poniedziałki zwykle są dyżury.