Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie zarejestrowano w sieci.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie zarejestrowano w sieci.

Dzisiaj po rozładowaniu się telefonu i włączeniu po krótkim ładowaniu pojawił się problem. Widzi kartę, lecz nie mam dostępu do internetu oraz podczas próby wykonania połączenia widnieje komunikat "Nie zarejestrowano w sieci". Po przeniesieniu karty do drugiego telefonu wszystko działa bez zarzutów. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem?

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie zarejestrowano w sieci.

@Apach  na mój gust problem leży po stronie aparatu... na wszelki wypadek przeczyściłbym styki na karcie SIM, sprawdził czy jest stabilna w gnieździe... a jeśli masz do gniazda kart w aparacie dobry dostęp to i tam przeczyść styki.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie zarejestrowano w sieci.

Spróbowałem wszystkiego, ale mimo to nie działa. Gdy przekładałem kartę z innego telefonu również ją widział, ale był ten sam problem. Myślisz, że przywrócenie ustawień fabrycznych naprawi ten błąd? Wiem że wina leży po stronie telefonu, a nie karty SIM.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie zarejestrowano w sieci.

@Apach  jeśli te mechaniczne próby które zaproponowałem nie pomogły, a potwierdzają że błąd leży po stronie telefonu, to spróbowałbym reset to ustawień fabrycznych,  bo oddanie go do serwisu też z reguły oznacza reset... Standardowa porada, zrób przedtem kopie wszystkiego co ważne, a jest tylko w telefonie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie zarejestrowano w sieci.

A pojawia się prośba o wpisanie pinu?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie zarejestrowano w sieci.

Na mojej nie ma PIN'u, ale przy drugiej karcie tak


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie zarejestrowano w sieci.

Spróbuję jednak ten reset ustawień fabrycznych zrobić. Napiszę później czy zadziałało


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie zarejestrowano w sieci.

A jesteś pewien że karta sim jest dobrze włożona? ścięty róg jest w dobrą stronę?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Nie zarejestrowano w sieci.

@Piotrekk85 Tak. Karta sim jest dobrze włożona. Problem się stał dzisiaj jedynie po rozładowaniu baterii i ponownym włączeniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie zarejestrowano w sieci.

A próbowałeś ręcznie wybrać operatora w ustawieniach?