Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10028
  • 86

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM Nie ma za co. Służymy pomocą.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2560
  • 9170
  • 46

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM cieszę się że już wszystko ok. Oby działało latami 👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13183
  • 54136
  • 637

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM  jak widzisz można dochodzić swego. Ty jako abonent też możesz wymagać ( przy odrobinie wsparcia eksperckiego co bardziej doświadczonych w tych kwestiach) , aby poprawiono sieć i przyłącze według norm. Szkoda, że klienci nie mają tej świadomości jaką Ty już masz odnośnie kabli, bo naprawdę mogliby mieć wpływ na lepsze działanie usług. 

Mnie osobiście dziwi bierna postawa niektórych techników, którzy widząc buble i mając wiedzę jak one wpływają na działanie usług nic z tym nie robią...

Zobacz jak nam to przeszkadza i jakie budzi odczucia jak widzimy taką partaninę...na mnie takie tematy działają jak czerwona płachta na byka, bo klient płaci, a ma byle co...

Rozumiem, kiedy nie można nic zrobić, ale na Twoim przykładzie widać, że czasem się da...

Oby więcej technicznie zorientowanych klientów....i tak upartych w dążeniu do celu jakim jest prawidłowe działanie usługi 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 55
  • 0

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

Jednak mam jeszcze jedno pytanie dotyczące prędkości. Czy z tych parametrów da się uzyskac coś więcej niż te 10mb/s? Wiem, że nie będzie to dużo ale przy tej prędkości każdy 1mb jest ważny. Pisałem na czacie z konsultantem, ale stwierdził, że odległośc od centrali za duża (powyżej 1,5k) i system nie pozwala wybrac nic więcej niż 10mb/s. Jednak dla mnie jakiś tam minimalny zapas jest. Co sądzicie?

17.04.2023.png


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13183
  • 54136
  • 637

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM  20Mb/ sek pójdzie bez problemu . Może nie zapnie się na maxa, czyli około 24Mb/sek, ale więcej niż na 16-18...

Zaryzykuj podniesienie, to ta sama cena...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 55
  • 0

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

Tylko jak 😅 

Przez stronę nie ma mozliwości zmiana powyzej 10mb/s dla mojego adresu. Mimo, że opisuje sytuacje i poprawę jakości lini to konsultant teraz mi napisał:

"Wykonałam wywiad techniczny i niestety na chwilę obecną nie mogę zaproponować Panu zmiany prędkości działania usługi na wyższą." i "infrastruktura na razie nie pozwala na zmianę."

Wątpie, aby centrala była przeciążona ze względu na to, że w najblizszej okolicy jest światłowód wzdłuż słupów elektrycznych, więc mało kto został na miedzi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13183
  • 54136
  • 637

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM  na wszystko są sposoby, na to też się znajdzie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2560
  • 9170
  • 46

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@RobsonxM to poproś aby DLM zresetowali i może ustawi się na wyższej prędkości o ile tego nie zrobili po poprawkach montera.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 55
  • 0

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

Reset DLM byl juz raz robiony i od tego czasu jest synchronizacja z mojego poprzedniego posta, więc raczej to nic nie da. Predkośc maksymalna jest na sztywno pewnie zablokowana przez umowe "do 10".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Naprawa słupka telekomunikacyjnego

@agat13 ma racje. 16Mb na downloadzie powinno pójść