Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadawanie w LTE - kiedy?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nadawanie w LTE - kiedy?

Witam.....proszę o informację, gdzie mogę zadzwonić w Orange i do kogo, aby dowiedzieć się kiedy na nadajniku Orange ID: 2757 w m. Karolinów ul. Główna 112 woj. łódzkie pow.tomaszowski zostanie uruchomione nadawanie w paśmie LTE? Wedłu informacji uzyskanej w Orange w maju br. nadawanie w LTE miało byc uruchomione a przełomie sierpnia i września br.- jednak nadal tylko 3G . Pozdrawiam Jerzy.

9 ODPOW. 9

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Nadawanie w LTE - kiedy?

Próbuj poprzez czat na orange.pl/kontakt (dostępny pon.-pt.) lub dzwoń do BOK przez aplikację Mój Orange(wtedy nie płacisz za rozmowę) 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Nadawanie w LTE - kiedy?

Witam. Mam pytanko  jak  dowiedzieć się kiedy  LTE  na nadajniku w Jędrzejówce   woj. Lubelskie pow. Biłgoraj   zostanie uruchomiona  transmisja  danych w  tej   technologii?? Bts search pokazuje ,że już   jest ale niestety   nie  sieje  jeszcze nadajnik  w  powyższej technologii.

Dzięki z  góry za  odpowiedz.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Nadawanie w LTE - kiedy?

Można kontaktować się poprzez czat na orange.pl/kontakt
BTSearch potwierdza jedynie działanie 2G na tym nadajniku. Orange w ostatnim czasie uzyskało pozwolenie na nadawanie LTE800, którego planowane uruchomienie jest ustalone na datę 30.03.2018. Ponadto "aktualnie w tej lokalizacji trwa proces budowy nowej stacji. Ze względu na fakt, że są to skomplikowane prace, planowany termin uruchomienia może ulec zmianie."

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nadawanie w LTE - kiedy?

@jerzywijjeżeli jesteś jeszcze zainteresowany tematem, to chodzi o gminę Tomaszów Mazowiecki, czy Żelechlinek?

 

@leon30292między obecnym, a przyszłym kwartałem ma być tam LTE w 800MHz, jak napisałem wyżej p2225.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Nadawanie w LTE - kiedy?

Witam. Dzięki za  odpowiedz.

@jerzywij  Chodzi o gm. Goraj

Mam jeszcze  pytanko  o jakiej miejscowości mowa  z tym  nowym nadajnikiem??

Chodzi mi konkretnie miejscowość  bo  w  okolicy nie   widziałem żadnej  nowej stacjii.

Obecnie kożystam z  nadajnika  w  Smoryniu  a  w porywach Szperówka  tam jest LTE 800.

W Jędrzejowce mamy obecnie  3G  na 100%    działa   bo jak padł  ostatnio   na Szperówce to   obracałem antene   ATK 20   na nadajnik w  mojej miejscowości i  leciałem na 3G .

Szału nie  było ale  2-3mega   down  jest.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nadawanie w LTE - kiedy?

@leon30292ten który jest w Jędrzejówce ma być rozbudowany o LTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Nadawanie w LTE - kiedy?

Dzięki za  info. Wszystko jasne  już  teraz. Na koniec  marca  zostanie włączone LTE  na 800 w Jędrzejówce a  modernizacja dotyczy wlanie tego nadajnika. Obecnie używam  antenki zewnętrznej  myślę ,żę   z  odleglości 200m  kiedy odpalą  u nas  na nadajniku    będzie ona  zbędna.

Dzięki  śliczne za  zainteresowanie  i udzielone odpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadawanie w LTE - kiedy?

Nie wiem skąd info że na koniec marca?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Nadawanie w LTE - kiedy?

Witam. Proszę kilka postów  wcześniej  przewiń. Masz  info o pozwoleniu i planowanym uruchomieniu  LTE 800   30,03,2018