Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 770
  • 2618
  • 0

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@agat13  Lte Monitor jest też dla huawei 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@Januszbba  ja nie używam, mam router z agregacją i maszt 400m od domu. To tylko podpowiedzi czego masz szukać i w którą stronę iść, a nie gotowiec 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 770
  • 2618
  • 0

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@agat13  Czyli mając tego microtika skoro nie ma agregacjii ten bts góra miśkowców to lepiej żebym poszukał innego operatora co na tym bts ma agregację? Ja rozważam flex bo on nie ma limitów a to będzie dobre do kamer a ja nie oczekuje cudów chodzi mi czy bez agregacjii osiągne prędkości np. między 40 a 50 mb/s upload między 20 a 30?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@Januszbba  rozwiązanie jest proste. Testy, testy, testy. Kup startery i próbuj

O ile zasięg można określić, o tyle transferu nie ustalisz nigdy u żadnego operatora 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 770
  • 2618
  • 0

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@agat13  To wszystko jest prawdą co piszesz nawet jak skieruję tą antenę w dobrym kierunku do nadajnika i ją przykręcę na stałe to prędkości w orange i u innego operatora będą pewnie podobne no bo ukształtowanie terenu i odległość od nadajnika ma znaczenie? Tylko flex ma nielimitowany internet i nie ma lejka że prędkość spadnie a tym muszę się też kierować bo kamery zużywają dużo gb a takie 200 gb nie wystarczy do 3 kamer więc tu potrzeba nielimitowany a u innych operatorów nie ma czegoś takiego a jeśli jest to 200 gb  i lejek jak się przekroczy te 200 gb ale to w przypadku kamer się nie sprawdzi bo 200 gb szybko przekroczę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55257
  • 659

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@Januszbba u każdego operatora może być inaczej, tym bardziej jeśli usytuowanie nadajników jest inne. 

Jeśli są na tym samym maszcie decyduje obciążenie i ustawienia BTS-a. 

Tylko testy pomogą ocenić z grubsza transfery 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 770
  • 2618
  • 0

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@agat13 Na górze miśkowców na tym nadajniku jest orange i inni operatorzy ale co by nie było innej oferty niż flex nie znajdę co ma nielimitowany internet i co nie ma lejka do kamer.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5718
  • 23192
  • 197

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@Januszbba 

Ale ty zamierzasz podglądać te kamery 24/7? Skąd Ci wyszło takie zapotrzebowanie na transfer? Jak to policzyłeś?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 770
  • 2618
  • 0

Nadajniki bts orange btsearch vs uke

@j131  24/7 no nie ale 200 gb na 3 kamery pewnie nie wystarczy miesięcznie nawet do sporadycznego podglądu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5718
  • 23192
  • 197

Nadajniki bts orange btsearch vs uke


@Januszbbanapisał(-a)

@j131  24/7 no nie ale 200 gb na 3 kamery pewnie nie wystarczy miesięcznie nawet do sporadycznego podglądu. 


"Pewnie"? Na jakiej podstawie tak sądzisz?