Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadajnik bts w górach

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18815
  • 53896
  • 740

Nadajnik bts w górach

@Januszbba możesz się zapytać, tylko na forum Orange, rozmawiamy o usługach operatora Orange. O konkurencji już nie piszemy, więc sugerujemy, abyś sam sprawdził niewielkim kosztem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5721
  • 23203
  • 197

Nadajnik bts w górach

@Januszbba 

Ależ oczywiście że możesz zapytać. Mam nadzieję że jeśli zdecydujesz się na testy to dasz też sygnał zwrotny jak poszło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@j131  Wyśle parametry sygnału 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@ketrasaArtur  Wiem że to forum Orange ważne że wiem że po zmianie operatora prędkości mogą wzrosnąć jeśli Orange nie spełni moich oczekiwań i te 70 mb/s będzie dla mnie za mało  to przetestuje innych może będzie więcej zobaczymy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@ketrasaArtur  A jak można sprawdzić do którego nadajnika aktualnie lączy się router?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5721
  • 23203
  • 197

Nadajnik bts w górach

@Januszbba 

Ruter wie z czym się łączy i powinien jakoś Ci to powiedzieć. Chodzi o parametry LongCID i
eNBID. Poszukaj, może znajdziesz. Na ich podstawie w bazach BTS możesz namierzyć nadajnik. Albo za pośrednictwem NetMonster na telefonie (ta też ma bazy adresowe BTSów).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@j131  Dzięki korzystam z 1 częstotliwości 1800 Mhz a to dziwne bo jest agregacja pasm ale max mam 70 mb/s upload 5 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@ketrasaArtur  Parametry Lte wnioskując z tego korzysta tylko z 1800 Mhz niestety łączność  bts góra miśkowców Zawoja ale z tym nadajnikiem chciałem się połączyć i się udało i co o tym myślisz?

 

Parametry.jpgPrędkość Zawoja Microtik.jpg

 

@ketrasaArtur  Słuchaj mam pytanie takie czysto  hipotetyczne teraz korzystam z częstotliwości 1800 Mhz a jak zmienię operatora może być tak że będzie korzystał z  np. 1800 + 2100 Mhz czyli agregacja na 2 pasmach na tym samym nadajniku? Czy poprostu sam nadajnik nie ważne jaki operator nie ma agregacjii i tylko będzie 1 częstotliwość? I co myślisz o tych parametrach co wysłałem są one wporządku?

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 411
  • 1059
  • 7

Nadajnik bts w górach

Widać, że są cztery pasma widoczne, a nie jedno.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 773
  • 2624
  • 0

Nadajnik bts w górach

@jaryn  Owszem są 4 pasma widoczne ale łącze się niestety chyba tylko z 1  czyli 1800 mhz B3 primary band to chyba częstotliwość co się łączy aktualne a ca band to pozostałe pasma co się nie łączą? a jak łącze się z 1 1800 mhz  to agregacja nie działa.