Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

Cześć,

Mieszkam w okolicy BTSa 

Orange (26003) ID: 5316 (N!)
Naglady - gm. Gietrzwałd, wieża Plusa
(BTS)

Wie ktoś na jakich częstotliwościach LTE nadaje ten BTS w Orange?
Mam na niego skierowaną antenę i mieszkam baaardzo blisko jednakże nie mogę z niego uzyskać 2600MHz, a nawet agregacji 1800/800MHz. Działa mi tylko 800MHz i to też dosyć średnio jak na antenę tam skierowaną.

Pytam, ponieważ zastanawiam się nad LTE dla firm z pakietem 999GB i agregacja dwóch/trzech pasm byłaby mi bardzo potrzebna.

Pozdrawiam,
Piotrek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

Jak widać działa tylko 800 MHz. Wg opisu Orange ma zezwolenia na 1800 i 2600. Zapytaj np. jutro na czacie, czy planują uruchomienie nowych częstotliwości na tym nadajniku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

Jak widać działa tylko 800 MHz. Wg opisu Orange ma zezwolenia na 1800 i 2600. Zapytaj np. jutro na czacie, czy planują uruchomienie nowych częstotliwości na tym nadajniku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

Dzięki 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Na jakich częstotliwościach LTE nadaje mój BTS?

@b0urne_ nadajnik w Twojej lokalizacji Naglady - gm. Gietrzwałd ID: 5316 obsługuje pasma LTE 800, 1800, 2100 oraz UMTS 900, 2100. Niestety nadajnik jest dość mocno obciążony, brak planów rozbudowy. Najlepiej możliwości nadajnika sprawdzić jeżeli masz router lub smartfon z agregacją pasm to dokupić starter Orange, na którym masz 6 GB transmisji danych na 14 dni i o różnych porach dnia sprawdzić działanie internetu. Testy proponuję wykonywać w okolicach wieczora, wtedy nadajnik może być najmocniej obciążony. Jeżeli nadajnik jest obciążony, to rewelacji bym się nie spodziewał. Do tego dochodzi jeszcze spory obszar, który ten nadajnik ma do pokrycia.