Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Montaż - termin


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Montaż - termin

Niestety nie mam możliwości czekania, dobry internet jest mi niezbędny do pracy, a oczekiwanie ponad miesiąc na tak podstawową usługę w 2024 roku uważam za nieśmieszny żart.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2094
  • 10088
  • 83

Montaż - termin

@pebl91 Ludzie tutaj latami czekają na światłowód…


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Montaż - termin

Ludzie też latami pracują na dobry samochód czy własne cztery ściany, tylko to akurat niewiele wnosi do tematu. Po za tym z internetem walczę od końcówki sierpnia i jak widać bez żadnych skutecznych rezultatów. Najpierw Orange twierdziło że nie jest w stanie na własnej infrastrukturze podłączyć światłowodu, a jak się w końcu okazało że się da to odwlekają instalacje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6090
  • 24923
  • 210

Montaż - termin

@pebl91 

Rozumiem Twoją frustrację, ale moim zdaniem najlepiej zrobisz jeśli nic nie będziesz robił. Zaczekaj cierpliwie na instalację w takim terminie jaki Ci wyznaczyli. Niczego nie próbuj zmieniać ani przyspieszać. Jedyne co osiągniesz, to dalsze odwlekanie instalacji albo całkowitą blokadę swojego zamówienia w systemie. Wiele osób w podobnej sytuacji opisywało na tym forum przeboje których, zapewniam Cię, nie chcesz doświadczyć. Więc jeśli faktycznie potrzebujesz tego łącza to uzbrój się w cierpliwość i czekaj.

Na tym forum udzielają się praktycznie wyłącznie klienci i pasjonaci, nikt od Operatora (poza obsługą forum) nic tu nie pisze (choc może i czasem ktoś coś czyta), więc adresujesz swoje pretensje nie do końca do właściwych ludzi - do osób odpowiedzialnych za takie a nie inne załatwianie Twojej sprawy na pewno one nie trafią. Mnie się nie podoba że musisz tak długo czekać, to oczywiste, ale nic Ci na to nie poradzę, nie ma jak.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Montaż - termin

Ależ ja tu absolutnie nie mam do nikogo z forum pretensji, jeśli ktoś poczuł się urażony to z góry przepraszam.


@j131napisał(-a)

@pebl91 

Rozumiem Twoją frustrację, ale moim zdaniem najlepiej zrobisz jeśli nic nie będziesz robił. Zaczekaj cierpliwie na instalację w takim terminie jaki Ci wyznaczyli. Niczego nie próbuj zmieniać ani przyspieszać. Jedyne co osiągniesz, to dalsze odwlekanie instalacji albo całkowitą blokadę swojego zamówienia w systemie. Wiele osób w podobnej sytuacji opisywało na tym forum przeboje których, zapewniam Cię, nie chcesz doświadczyć. Więc jeśli faktycznie potrzebujesz tego łącza to uzbrój się w cierpliwość i czekaj.

Na tym forum udzielają się praktycznie wyłącznie klienci i pasjonaci, nikt od Operatora (poza obsługą forum) nic tu nie pisze (choc może i czasem ktoś coś czyta), więc adresujesz swoje pretensje nie do końca do właściwych ludzi - do osób odpowiedzialnych za takie a nie inne załatwianie Twojej sprawy na pewno one nie trafią. Mnie się nie podoba że musisz tak długo czekać, to oczywiste, ale nic Ci na to nie poradzę, nie ma jak.


 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2094
  • 10088
  • 83

Montaż - termin


@pebl91napisał(-a)

Po za tym z internetem walczę od końcówki sierpnia i jak widać bez żadnych skutecznych rezultatów.


Jesteś dla siebie zbyt surowy, masz rezultat w postaci złożonego zamówienia. Wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i nie wykonywać pochopnych ruchów. W tak zwanym międzyczasie możesz przemyśleć w jaki sposób wykonać instalację w mieszkaniu, rozważyć konieczność posiadania osobnego ONT, dodatkowych AP do WiFi. Jest o czym myśleć.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2733
  • 10025
  • 52

Montaż - termin

@pebl91 dobrze Ci koledzy radzą. Nie słuchaj sprzedawcy w salonie bo on nie ma żadnej możliwości niczego przyspieszyć. Mówi Ci tak tylko dlatego że ma płacone za każdą zawartą umowę w swoim salonie. Za te złożone w internecie nic nie dostaje. Jest prawie pewne że jeśli byś teraz zrezygnował a podpisał ponownie w salonie to nie będziesz czekał miesiąc tylko dwa razy dłużej. 

Takie są realia, czekają wszyscy i trzeba się z tym pogodzić. XXI wiek nie ma z tym nic wspólnego. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14038
  • 57750
  • 697

Montaż - termin

@pebl91  może wytłumaczenie jest proste. Np. brak wolnych zasobów...nie odwlekają, bo im się tak podoba...