Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam pytanie o orange światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mam pytanie o orange światłowód

Mam pytanie dotyczące internetu w Orange.Chodzi mi o ofertę za 39,99zł z tego linku:

https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

 

Czy jest to internet nielimitowany?

Czy jest to internet "nielimitowany" z limitem  danych i po ich wykorzystaniu będę miał ograniczoną prędkość?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Mam pytanie o orange światłowód

Pod linkiem widzę ofertę internetu na światłowodzie...jest to internet stacjonarny w opcji no-limit bez ograniczeń...korzystasz do woli. Ograniczenia występują tylko w ofertach mobilnych LTE...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Mam pytanie o orange światłowód

Pod linkiem widzę ofertę internetu na światłowodzie...jest to internet stacjonarny w opcji no-limit bez ograniczeń...korzystasz do woli. Ograniczenia występują tylko w ofertach mobilnych LTE...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Mam pytanie o orange światłowód

To jest tzw internet stacjonarny, tutaj niema limitów. Emotikon: Szczęśliwy  Wybierasz tylko jaki limit przepływ ma mieć w Mb/s.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Mam pytanie o orange światłowód

Internet domowy/stacjonarny, w tym przypadku światłowód czy Neostrada nie jest w żaden sposób limitowana. Za cenę 39,99 zł (1-12 m-c, od 13 m-ca - 69,99. Otrzymujesz prędkość pobierania do 100 Mb/s i wysyłania do 10 Mb/s. Nie ma żadnych pakietów danych czy innych limitów. Niezależnie od ilości pobranych danych, prędkość będzie taka sama. Pozdrawiam! 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mam pytanie o orange światłowód

@Pulsik czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to prośba o oznaczenie jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemuEmotikon: Szczęśliwy