Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Nawet na abonament znizki nie zaproponowali mi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

Utrzymania już prawie nie ma

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

no to dlatego co dwa lata trzeba zmieniac siec bo przewaznie dla nowych abo przenoszacych numery sa dobre oferty np pol roku abonamentu za 0 zl telefon tanszy o 500 zl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

To już dawno się skończyło...

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

no ja dostalem samsunga 10 e i 6 miesiecy gratis abonamentu  od tmobile po przeliczeniu rat wyszedl 500 zl taniej


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 28
  • 0

Mam nowe Hasło reklamowe zamiast siec nr1 :)

K: Numer jest w pakiecie Orange Love. Interesuje Panią oferta z telefonem, czy bez urządzenia?

Klient: Chwila a to musze przedluzac cale love ?

Szymon K: Tak, tutaj trzeba przedłużyć cały pakiet. Klient: Jaka znizke dostane na abobament w takim razie Skoro mam duzo uslug To chyba dostane ???
Szymon K:
W ramach oferty Orange Love Mini 4G, otrzymujemy za jedyne 79,99 zł miesięcznie:
*Internet mobilny – 250 GB W Strefie Domowej (w tym, aż 100 GB do wykorzystania poza strefą oraz na telefonie) wraz z usługą szczęśliwe godziny, która uprawnia do korzystania z internetu bez limitów w godzinach 00:00 – 08:00.
*Plan na telefon komórkowy, gdzie są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w 1 Strefie Unii Europejskiej. Nielimitowane smsy i mmsy w kraju i w pierwszej Strefie Unii Europejskiej. 7GB transferu danych (w tym 4,60GB do wykorzystania w 1 Strefie Unii Europejskiej).
Opłata ta uwzględnia rabat za wyrażenie zgody na e-fakturę 5 zł oraz zgody marketingowej 5 zł. Umowa jest na 24 miesiące.
Klient: Iii gdzie moj bonus za przedluzenue umowy Przy tylu uslugach czy to sie nie liczy ? Znaczy znizki na abonament nie ma i na raty za telefon tak ?

Szymon K: Obecnie jestem w stanie zaoferować takie warunki, czy ma Pani już wypatrzone jakieś urządzenie?

Klient: Mam ale jak bedzie drozej niz w sklepie to  nie bede chciala Huawei p30 pro 256 W sklepie 3700 plus sluchawki bezprzewodowe na raty orange w sklepie bez abonamentu 20 x 190 3800
Szymon K:
Huawei P30 Pro 256 GB jest za 0 zł na start + rata 179/mc.

Klient: Plus 79 Haha Dziekuje 4200
To jaki ja mam bonus co tu taniej ?

Ech dowidzenia orange