Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

Jak widać już działa link poprawnie.

http://oferty.orange.pl/internet/


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

Szkoda tylko, że po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól pokazuje błąd "Bład. Wypełnij poprawnie wszystkie pola.".

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

@Anonimlink działa, a jak działa system zgłaszania opisałam w innym wątku

Pokaż szczegóły
wmarlen
Poziom 13, Recenzent
  • 26
  • 7
  • 0
Dostępność światłowodu
 

Ciekawostka !!!

około 7 miesięcy temu wysłałam na adres mojego budynku 2 zgłoszenia na światłowód i informacja jaka się pojawiła to cyt.:" 2 zgłoszeń w Twojej okolicy"

jakież było moje zdziwienie dzisiaj, gdy po wypełnieniu z ciekawości ponownie zgł. na ten adres na stronie: http://oferty.orange.pl/internet/ pojawiła się informacja cyt.:"1 zgłoszeń w Twojej okolicy"

 

Co się stało z wcześniejszymi zgłoszeniami ?

 

Anonim

Nie dotyczy

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

@wmarlenTo ja na nic nie poradzę jak działa system.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

@Anonimprzecież ja nie mam do Ciebie pretensji, chciałam tylko opisać innym jak w magiczny sposób wcześniejsze zgłoszenia nie widnieją w systemie, ale na to pytanie myślę że powinna nam odpowiedzieć osoba z zespołu orange może @Artur

Anonim

Nie dotyczy

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem


benny_b napisał(-a):
Szkoda tylko, że po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól pokazuje błąd "Bład. Wypełnij poprawnie wszystkie pola.".

@benny_b, mnie błąd też wyskoczył, ale nie miałem podanego nr. mieszkania, więc wpisałem zero, a telefon możesz, a nie musisz/podaj lipny/ i poszło. Faktem jest również, że to jest dowód, natomiast wpływu na ilość zgłoszeń nie masz. Trzeba by robić "za listonosza"Emotikon: Mrugający Co do działania systemu, to wcześniej stwierdzałem, że może być jakiś problem, ponieważ kilkukrotnie, w trakcie kontaktów telefonicznych, za każdym razem była propozycja "wklepania" do systemu mojej chęci posiadania światłowodu. Dowód jest, ale też można zmienić zdanie i ubędzie zamówionych ofert.

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orange Polska S.A. z siedzibą i adresem w Warszawie (02-326) przy Al. Jerozolimskich 160. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby kontaktu telefonicznego celem poinformowania o inwestycji dotyczących światłowodu oraz przedstawienia oferty sprzedaży Internetu od Orange. Będą one również przechowywane przez Orange Polska S.A. dla celów dowodowych. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści podanych w niniejszym formularzu swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Podanie danych oraz wyrażenie w/w zgody jest dobrowolne. Może Pani/Pan odwołać zgodę w każdym czasie, w dowolny sposób.
Świetnie!
Jesteś pierwszą osobą, która wypełniła formularz w Twojej okolicy. Nie zapomnij zaprosić do programu swoich sąsiadów. Im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na instalację światłowodu.

Ciekawy jestem, kto jeszcze skorzysta!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

Cześć @wmarlen, strona dopiero wróciła po "remoncie". Dajmy jej jeszcze parę dni na pełny powrót. Nie jestem pewny czy liczba "starych" zgłoszeń będzie na niej widoczna, niewykluczone, że podczas remontu baza danych z liczbą zgłoszeń musiała zostać założona na nowo, ale osoby odpowiedzialne za weryfikowanie liczby zgłoszeń mają też "stare" dane, więc będą je w takiej sytuacji sumować i żadne zgłoszenie nie przepadnie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Link do zgłaszania zainteresowania Orange Światłowodem

@ArturTen formularz do niczego się nie nadaje. Próbowałem wpisać miasto zarówno korzystając z firefoxa i chrome - nie da się. Podpowiedź sięnie wyświetla a bez tego nie da się nic wprowadzić w polu miasto. Czy Orange nie przewiduje tak podstawowego testowania które zajmuje 5 minut przed wprowadzeniem takiego elementu?