Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE+ vs 4G+


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

LTE+ vs 4G+

Taka ciekawostka.

Telefon xperia xz premium z areo i brandem od orange.

z kartą orange siła sygnału to LTE+

z kartą play to 4G+ 

 

Co jak co ale wychodzi mi na to że to operatorzy sobie zamawiają opisy czy o co comone? 

Za chwile to będzie SEX+  na wyświetlaczu.

 

Moim zdaniem standard to standard i specem nie jestem ale LTE+ i 4G+ to chyba jedno i to samo?

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

LTE+ vs 4G+

@lancewicz, LTE to alternatywna nazwa 4G. Różni operatorzy używają różnych nazw. Rzecz gustu 😉 To jest jak z telefonami... używasz nazwy "smartfon" a kto inny "słuchawka" lub normalnie "telefon" ... 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

LTE+ vs 4G+

ja rozumiem że to inna nazwa ale czy producent powinien pozwalać tak daleko ingerować i personalizować urządzenia? 

Zresztą przy okazji jakiś czas temu pojawił się temat kresek zasięgu. Ze chyba operatorzy będą mogli na nie wpływać co dla ich sieci to jest pełny zasięg itd.Ze oni będą ustawiali progi kresek...

Co sądzicie na ten temat?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE+ vs 4G+

To już gusta i polityka. Moim zdaniem to dobre bo kreski zasięgu i tak nic nie mówią wiele.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

LTE+ vs 4G+

Był też na ten temat wątek dla Iphone`ów. Wtedy Orange wysłał prośbę i zostało zmienione. Chyba zmiana na LTE+. Także wychodzi na to, że zależne to jest od operatora.

 

Kreski zasięgu to chyba dobra sprawa. Wszyscy pracują według określonych norm. Jednakże są różne urządzenia, także jakiś to sens ma. Bardziej zaawansowany użytkownik pobierze sobie aplikację i może spradzać siłę sygnału w liczbach.