Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE/3G prędkość


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, prędkość internetu LTE i 3G w lokalizacji Wiejska, Reguły na różnych nadajnikach i pasmach to nieporozumienie. Prędkości rzędu 200Kb/s w 2018 roku to jakiś nieśmieszny żart. Pozdrawiam

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

LTE/3G prędkość

To masz na telefonie czy routerze ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

Oczywiście, że na routerze.

Anonim

Nie dotyczy

LTE/3G prędkość

A jaki to router ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

ZTE MF 286


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

LTE/3G prędkość

Coś mi się wydaje że Orange ma jakieś problemy.  U mnie(okolice Ostrowa Wielkopolskiego) zasięg z 5 kresek spadł na 2 max 3 kreski i prędkość też nie jest porywająca 200kb/s max 400 😕 😕


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

 
Niesamowita sprawa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

LTE/3G prędkość

Zasięg nie jest gwarantowany w każdym miejscu w Polsce. Problemy z zasięgiem można zgłosić na stronie http://orange.pl/zasieg

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

Tylko, że u mnie oni mają problemy od miesiąca. Tylko przez pierwszy tydzień trwania umowy jakoś to w miarę chodziło, teraz się nie da normalnie korzystać. Oczywiście dostępu do internetu kablowego też nie mam, bo im się nie chce postawić słupów.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

LTE/3G prędkość

To może jako "poważna" firma wypadałoby postawić jakieś dodatkowe BTSy w tej okolicy albo zapewnić dostęp do internetu kablowego (śmieszna sprawa, że akurat w połowie mojej ulicy słupy telekomunikacyjne się kończą i na końcu jej zaczynają - jakieś 300m bez słupów)? To jest niepojęte, żeby mieszkając 15km od centrum Warszawy mieć taki internet.