Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

► Wątek został wyodrębniony z tematu LTE/3G prędkość; dodatkowo uporządkowano w nim wpisy - Moderator Wiktor ◄

 

To w takim razie nie wiem ile kosztuje postawienie jednego słupa telekomunikacyjnego, ale na mojej ulicy wystarczyłoby ewidentnie dostawić 2-3 słupy, żeby dostęp do kabla zyskało kilkadziesiąt osób. Już nie wspominam nawet o tym, że po słupach energetycznych ewidentnie poprowadzony jest jakiś kabel telefoniczny, nie wiem tylko jakiej firmy.

 

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że jak jakieś 2 lata temu sobie zamówiłem internet stacjonarnyw Orange, bo według strony był dostępny pod moim adresem, to żaden technik się nie pojawił, a został wpisany brak możliwości technicznych.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

A możesz podać swój adres ew. powiedzieć jakie usługi pokazuje Ci tutaj https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

Reguły ul. Wiejska 8 

pokazuje w Netii Internet do 8, KABLOWE PAROWE MIEDZIANE, w Orange do 80, też kable parowe miedziane, telefon stacjonarny w obu nie, telewizja tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

Jeśli minęło pół roku od zamówienia na stacjonarny internet, to ja bym próbował ponowić. Być może wolnych portów nie było.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

Ostatnio jak próbowałem zamówić przez internet, to mi nic nie przychodziło na temat zamówienia na maila. Konsultant powiedział, że zamówienie zostało anulowane, bo już wcześniej pod tym adresem został wpisany brak możliwości technicznych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

Najlepiej to poszukać "żywego" sprzedawcy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

To znaczy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostęp do internetu kablowego - na mojej ulicy jakieś 300 m jest bez słupów

Poszukać lokalnie - albo w prasie. Albo może jakiś przedstawiciel handlowy, albo salon. Ew. infolinia.