Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG K4 2017

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

Ten telefon w specyfikacji ma VoLTE , jak ja włączyć ?

 

Mirek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LG K4 2017

Wszystkie polskie wersje operatorskie oprogramowania dla modelu LG K4 2017 nie wspierają na dziś volte. Wsparcie jest na razie dla czystej wersji lub kilku brandowanych poza Polską.
Aby to działało, również musi być odpowiednia implementacja po stronie operatora, której nie ma.

Na dziś trzeba poczekać aż będzie wydany nowy soft (o ile będzie) oraz będzie implementacja po stronie Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

LG K4 2017

@sattel69, masz chyba na ekranie Ustawienia > dotknij karty Sieci > Więcej > Sieci komórkowe? Włącz VoLTE i na górze ekranu powinna się pojawić ikonka LTE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LG K4 2017

Ten telefon nie ma wg mojej wiedzy implementacji volte w sieci Orange w Polsce.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

Witam

 

Nie mam w sieciach ustawien VoLTE .Chyba nie ma wsparcia w Orange  dla tego modelu .

Czy moze trzeba w BOK zgłosić i cos włączą.?

 

Pzdr MIrek

Anonim

Nie dotyczy

LG K4 2017


sattel69 napisał(-a):

Witam

 

Nie mam w sieciach ustawien VoLTE .Chyba nie ma wsparcia w Orange  dla tego modelu .

Czy moze trzeba w BOK zgłosić i cos włączą.?

 

Pzdr MIrek


@sattel69, na blogu mają takie infoEmotikon: Szczęśliwy i o VoLTE też cała seriaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LG K4 2017

Wszystkie polskie wersje operatorskie oprogramowania dla modelu LG K4 2017 nie wspierają na dziś volte. Wsparcie jest na razie dla czystej wersji lub kilku brandowanych poza Polską.
Aby to działało, również musi być odpowiednia implementacja po stronie operatora, której nie ma.

Na dziś trzeba poczekać aż będzie wydany nowy soft (o ile będzie) oraz będzie implementacja po stronie Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

Dziekuje za odpowiedz .

 

Aktualizacja była z 1 m temu , ale może następna przyniesie VoLTE.

 

Pzdr MIrek


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

LG K4 2017

Trochę późno, ale podobno tak lepiej lepiej niż wcale.

@sattel69 Podziękowałeś za wyjaśnienie, ale nie oznaczyłeś rozwiązania, więc znaczmy najpełniejsza odpowiedź jako rozwiązanie. Szczęśliwy robot