Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

[ Edytowane ]

Ten telefon w specyfikacji ma VoLTE , jak ja włączyć ?

Mirek

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Poziom 38, Guru ***
  • 15754
  • 7368
  • 832

LG K4 2017

Wszystkie polskie wersje operatorskie oprogramowania dla modelu LG K4 2017 nie wspierają na dziś volte. Wsparcie jest na razie dla czystej wersji lub kilku brandowanych poza Polską.
Aby to działało, również musi być odpowiednia implementacja po stronie operatora, której nie ma.

Na dziś trzeba poczekać aż będzie wydany nowy soft (o ile będzie) oraz będzie implementacja po stronie Orange.
Proszę o zagłosowanie na pomysł tutaj.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 28, Specjalista
  • 4091
  • 3678
  • 55

LG K4 2017

@sattel69, masz chyba na ekranie Ustawienia > dotknij karty Sieci > Więcej > Sieci komórkowe? Włącz VoLTE i na górze ekranu powinna się pojawić ikonka LTE.

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 38, Guru ***
  • 15754
  • 7368
  • 832

LG K4 2017

Ten telefon nie ma wg mojej wiedzy implementacji volte w sieci Orange w Polsce.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

Witam

Nie mam w sieciach ustawien VoLTE .Chyba nie ma wsparcia w Orange  dla tego modelu .

Czy moze trzeba w BOK zgłosić i cos włączą.?

Pzdr MIrek

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 4091
  • 3678
  • 55

LG K4 2017

[ Edytowane ]

sattel69 napisał(-a):

Witam

Nie mam w sieciach ustawien VoLTE .Chyba nie ma wsparcia w Orange  dla tego modelu .

Czy moze trzeba w BOK zgłosić i cos włączą.?

Pzdr MIrek

@sattel69, na blogu mają takie infoEmotikon: Szczęśliwy i o VoLTE też cała seriaEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 38, Guru ***
  • 15754
  • 7368
  • 832

LG K4 2017

Wszystkie polskie wersje operatorskie oprogramowania dla modelu LG K4 2017 nie wspierają na dziś volte. Wsparcie jest na razie dla czystej wersji lub kilku brandowanych poza Polską.
Aby to działało, również musi być odpowiednia implementacja po stronie operatora, której nie ma.

Na dziś trzeba poczekać aż będzie wydany nowy soft (o ile będzie) oraz będzie implementacja po stronie Orange.
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 3
  • 1
  • 0

LG K4 2017

Dziekuje za odpowiedz .

Aktualizacja była z 1 m temu , ale może następna przyniesie VoLTE.

Pzdr MIrek

Zespół Nasz Orange
  • 649
  • 1187
  • 33

LG K4 2017

Trochę późno, ale podobno tak lepiej lepiej niż wcale.

@sattel69 Podziękowałeś za wyjaśnienie, ale nie oznaczyłeś rozwiązania, więc znaczmy najpełniejsza odpowiedź jako rozwiązanie. Szczęśliwy robot

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz