Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

Może to glupie pytanie, a chcialbym wiedziec kto zadzwonil do mnie z numeru prywatnego. Da się to jakoś utalić? Orange poda mi takie info? Może na moj orange? A mozej jest jakas taka usluga? Sceen poniżej:

 {sceena nie da sie dodac, bo wywala blad: "twoj post zostal zmieniony, poniewaz w tresci wiadomosci... itd. Usuieto nieprawidlowy HTML itd.} a ja tylko dodaje obrazek PNG.

ale na JPG poszło 🙂

czas połączenia - fircyk j.jpg

 

 

jestem nowy na Nasze Ornage i z gory przepraszam, jeśli to dla jest jakies smieszne pytanie... Mam też duzo innych, ale to pózniej :).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

NIe ma takiej możliwości - takie informacje można tylko uzyskać w przypadku np.postępowania prokutarorskiego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

NIe ma takiej możliwości - takie informacje można tylko uzyskać w przypadku np.postępowania prokutarorskiego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

Niestety zgodnie z prawem operatorzy nie mogą udostępniać danych o połączeniach przychodzących. Odbywa się tylko na wniosek uprawnionych organów.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

Masz możliwość po zalogowaniu się na "Mój Orange" w zakładce "ustawienia" zablokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

wow

jestem pod wrażeniem szybkosci uzyskanych odpowiedi Emotikon: Szczęśliwy

czyli technicznie jest to możliwe, ale z prawnego punktu widzenia: "to se ne da... "... Czyli np. jakieś takie czeste nekania, gdyby zglosic na policje - to ta moglaby od Orange takie dane uzyskac... Dobrze wiedziec Szczęśliwy mężczyzna

na razie nie jest to jakos bardzo nagminne, ale nie wiadomo jak to dalej sie potoczy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

Załóż jak sugerował @Ron bezpłatną blokadę połączeń anonimowych.
Anonim

Nie dotyczy

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

Dokładnie, blokada z numerów zastrzeżonych to dobry sposób na niechciane połączenia.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Kto dzwonił - da się to jakoś sprawdzić?

na razie nie jest to takie uciążliwe, jeszcze wytrzymuje

czasami potrzebuje odebrac poł. z zastrzeżonego, bo np. nie mam pewności czy z Radia ZET nie dzwonią Robot pokazuje język z info o wygranej! Emotikon: Szczęśliwy

 

jeszcze raz: WIELKIE DZIĘKI za wszystkie wypowiedzi 😄