Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Mi się wydaje, że przyniosły skutek pozytywny. Wiele osób zostało podłączonych. Niestety niezadowolenie wyrażają pominięcie, a niestety nie było tyle kasy by podłączyć wszystkich.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@Piotrekk85 od początku akcji POPC  pisałem do UKE, do MC, do orange, do samorządów, czemu mojego adresu na liscie nie ma i co, wszyscy mnie olewali, wiec co mam mieć pretensje do samego siebie czy jak? bo rozumiem że wg ciebie UKE CPPC, MC i samorząd niczemu nie są winne


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

tak orange dzwoniło do ludzi, że sam musiałem do uke zgłaszać swoj adres, po czym w uke stwierdzili że przez błędne dane w rejestrze PRG, i tak mój adres odrzucą, to co wg ciebie zrobiliśmy źle, problemem tego dofinansowania jest, że nikt z urzędników nie poczuwa się do odpowiedzialności  


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@MatixerPLi tak jesteś winien. Nie pilnowałeś porządku w adresach w swoim samorządzie! Nie wiedziałeś? To do kogo teraz pretensje?

😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@pirenej 

U mnie nie ma winnych, bo samorząd twierdzi że to też nie jego wina xD,

użyli karty atutowej "oni nie odpowiadają za to jak Gugik i UKE dane przetwarzają"


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@MatixerPL- a jednak pilnujesz! No to szacun. I nie ma winnych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Wysłałem do prezesa UKE wniosek o interwencję w sprawie podłączenia mnie do światłowodu, który sąsiedzi dzięki POPC mają już od pięciu miesięcy.
Orange nie raczy odpowiadać na moje pisma z prośbą o podłączenie - obojętnie w ramach POPC czy komercyjnie.

Obiecałem więc sobie, że zarówno operatora, jak i UKE będę nękał takimi wnioskami co miesiąc - do skutku.

Operator może oczywiście mnie olać, ale Urząd zgodnie z KPA musi mi odpowiedzieć w ciągu 30 dni, może więc urzędnicy znajdą sposób, by przekonać operatora do działania?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

A w jakim trybie wysyłasz pisma do Orange? Jeśli jako zwykły list, to nie ma obowiązku prawnego na odpowiedź więc Orange na 90% listów nie odpisuje.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Poczytaj sobie też KPA. Urząd nie ma obowiązku odpowiedzi, ma odpowiedź udzielić "bez zbędnej zwłoki" co może trwać latami. Bieg terminów jest i tak obecnie wstrzymany przez COVID.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Bez zbędnej zwłoki oznacza że musi odpowiedzieć natychmiast. Mogą też być szczegółowo określone terminy np w terminie do 30 dni od daty wpływu do urzędu.