Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koronawirus a POPC


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Koronawirus a POPC

np gdzie? podaj adres


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Koronawirus a POPC

akurat mój adres nie jest z programu POPC, także jedyne informacje jakie można uzyskać są od pracowników na infolinii, bo nawet w lokalnym salonie nic nie wiedzą, terminów na oddanie mojego adresu słyszałem przynajmniej już z pięć, a ostatnie info to sierpień 2020 (adres obok), ale w ten termin też nie do końca wierzę.

@PARANOJA  jeśli masz dostęp do takich informacji to mogę podesłać adres na priv.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Koronawirus a POPC

@marko25skoro ostatnio dostales info ze oddanie sierpien 2020 to moze uda sie.
nikt Ci tu nie odpowie na 100% kiedy bedzie data realizacji. predzej pytac kogos kto pracuje na miejscu.
jak chcesz to wyslij priv


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Koronawirus a POPC


@marko25napisał(-a)

akurat mój adres nie jest z programu POPC, także jedyne informacje jakie można uzyskać są od pracowników na infolinii, bo nawet w lokalnym salonie nic nie wiedzą, terminów na oddanie mojego adresu słyszałem przynajmniej już z pięć, a ostatnie info to sierpień 2020 (adres obok), ale w ten termin też nie do końca wierzę.

@PARANOJA  jeśli masz dostęp do takich informacji to mogę podesłać adres na priv.


Ja mam wrzesień 2020 więc też jestem ciekaw jak to będzie bo kable są już na słupach. Niedaleko buduje się cały czas autostrada A2, czy to piątek-świątek, wirus czy świrus. Mimo to jestem lekkim optymistą i mam nadzieję, że uniknę ostrożnego optymizmu, ale jak ktoś już napisał - sytuacja jest rozwojowa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Koronawirus a POPC

na stronie https://www.orange.pl/view/popc#o-projekcie2 nie ma żadnej wzmianki nt zmian terminów spowodowanych epidemią - rozumiem zatem, że wszystkie działania w tym zakresie wykonane będą w terminie podanym na stronie? 
na stronie UKE jest podany inny termin zakończenia prac POPC a na stronie Orange inna

który zatem jest prawdziwy ?