Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Instalacja światłowodu

Witam, chciałbym się zapytać kiedy w mojej okolicy będzie światłowód. Gdyż już jestem troszkę zmieszany ponieważ wszędzie podają inaczej. Mieszkam w Markach na ulicy Wspólna 7. Na mapie UKE podają że zakończenie rozbudowy zakończy się dnia 30.09.2020 lecz w planach POPC jest podane że planowany koniec rozbudowy zakończy się dnia 31.07.2020. Jeszcze to bym zrozumiał że plany się zmieniają gdyby nie rozmowa z konsultantem który poinformował mnie, że w tym momencie by trwała już instalacja światłowodu w mojej okolicy gdyby nie pandemia. Dlatego też piszę z zapytaniem kiedy będzie można zainstalować światłowód w moim domu? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Instalacja światłowodu

@AWD jeżeli projekt jest realizowany z programu POPC, to na pewno nie wcześniej jak po odbiorze zakończonej inwestycji. Dopiero w tedy operator może zacząć podłączać klientów i świadczyć usługi. Kiedy to nastąpi, obecnie trudno przewidzieć. Podane przez Ciebie daty raczej nie zostaną na chwile obecną dotrzymane, więc trudno cokolwiek teraz przewidzieć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Instalacja światłowodu

@AWD jeżeli projekt jest realizowany z programu POPC, to na pewno nie wcześniej jak po odbiorze zakończonej inwestycji. Dopiero w tedy operator może zacząć podłączać klientów i świadczyć usługi. Kiedy to nastąpi, obecnie trudno przewidzieć. Podane przez Ciebie daty raczej nie zostaną na chwile obecną dotrzymane, więc trudno cokolwiek teraz przewidzieć.