Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koronawirus a POPC


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Koronawirus a POPC

Witam. Czy epidemia kronowirusa wpłynie na terminy realizacji projektów POPC i jeśli tak to czy będą oficjalne komunikaty w tej sprawie ?

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Koronawirus a POPC

@pablus koronawirus wplynie zapewne nie tylko na terminy realizacji projektow POPC, ale na wiele innych galezi przemyslu, transportu, handlu, uslug. Nikt Ci jednoznacznie nie odpowie jakie to beda opoznienia bo sytuacja z pandemia jest rozwojowa i nikt nie wie co bedzie i jak i kiedy to sie skonczy lub chociaz ustabilizuje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koronawirus a POPC

@pablus sam się nad tym zastanawiałem. Nie wiedziałem tylko, kiedy pytanie się pojawi.

 

Uważam, że może ulec opuźnieniu. Pewnie terminy zostaną przesunięte.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Koronawirus a POPC

@pablus  myślę że samo położenie sieci to będzie się odbywać bez większych przeszkód. Problem będzie taki że klienci będą odwlekac zamawianie i realizację usługi. To wszystko uzależnione jest od rozwoju sytuacji w kraju.  

Anonim

Nie dotyczy

Koronawirus a POPC

Mam nadzieję że prace związane z budową sieci nie przedłużą się jakoś bardzo. Nie ukrywam że światło jest mi bardzo potrzebne bo ściąganie np. gier wolną radiówką to czasochłonne zajęcie 😄

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koronawirus a POPC

Tak, obecna sytuacja to "siła wyższa", "sytuacja nadzwyczajna". Więc zwykły kodeks cywilny może być zastosowany i sporo może być nieco odwleczone w czasie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Koronawirus a POPC

Moim zdaniem, w związku z obecną sytuacją, orange mógłby planowane (na ten rok) podłączenia domków jednorodzinnych robić teraz z racji mniejszego kontaktu podwykonawców z postronnymi ludźmi np.: na klatkach schodowych.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Koronawirus a POPC

@marko25  podaj konkretny adres gdzie w pierwszej kolejności zacząć  😄😄😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Koronawirus a POPC

może najpierw niech skończą to co rozpoczęli wiele miesięcy temu, a nie skończyli