Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontynuacja programu POPC


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Kontynuacja programu POPC

Witam,

Może ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje czy program POPC2 (https://www.orange.pl/view/popc) będzie kontynuowany, gdyż termin wykonania zakończył się, a nowych informacji brak ? Niestety na infolinii jak i na czacie pracownicy rozkładają ręce. gdyż nic nie wiedzą ( niektórzy nawet nie słyszeli że taki program istnieje ).

Bardzo prosiłbym o jakiekolwiek informacje

 

Pozdrawiam  🙂

 

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12946
  • 53197
  • 617

Kontynuacja programu POPC

@Doneczek POPC dalej trwa. Ja miałem termin do końca lipca. Że Że sty POPC otrzymałem info o opóźnieniach i o tym, kto będzie realizował projekt. Nowy termin to styczeń 2021 i tego się trzymam. Napisz mail zgłoszeniowy i na pewno dostaniesz odpowiedź. Jaką? Nie wiem....


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Kontynuacja programu POPC

Mój termin również wypadał do końca lipca jednak żaden pomarańczowy Pan nie zapukał do mych drzwi.

Jest może jakiś konkretny link do tego maila czy sam mail? Jedyne co znalazłem parę miesięcy temu to formularz zgłoszeniowy o przyłączeniu do światłowodu, niestety zero odpowiedzi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kontynuacja programu POPC

@Doneczek z uwagi na koronawirusa terminy sie przeciagnely. UKE dal czas na realizacje projektu maksymalnie do konca marca 2021. Na razie to jedyna pewna informacja


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12946
  • 53197
  • 617

Kontynuacja programu POPC

@Doneczek Musiałbym zerknąć. Wypełniałem formularz kontaktowy na konkretnego maila i odpowiedziano mi w ciągu 2 tygodni. Z konkretnym pytaniem w sprawie mojego terminu realizacji.

Przypomnij się jutro, znajdę i prześlę