Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 833
  • 3

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

Miałem kiedyś takie konktakty do osób z różnych rejonów i udało się podpisać umowy. Niestety skrzynki tych osób już nieaktywne, potrzebuję kontakt bezpośredni do kogoś z kim mogę podpisać umowę na okablowanie budynku w Tomaszowie Mazowieckim.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

@gk2a6 czy chodzi o firmę serwisową współpracującą z Orange w celu okablowania budynku?

Bezpośredniego kontaktu nie mam, ale można spróbować zadzwonić na infolinię BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

albo udać się do najbliższego salonu w Twojej okolicy:

https://salony.orange.pl/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 833
  • 3

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

Szanowny ketrasa,

 

Zostałem przełączony 6 razy a ostatecznie na infolinię gdzie pojawiła się informacja że po 16 konsultanci już nie pracują a połączenie zerwane! Nikt nic nie wie, mówi że przełącza mnie do biznesu a trafiam na infolinię dla użytkownika indywidualnego. Dlaczego Orange to taki beznadziejny beton i dno pod tym względem? Jak mam teraz uzyskać kontakt do kogokolwiek odpowiedzialnego za te kwestie? Za każdym razem takie sprawy to walenie głową w mur. Ciągle czuję się jak natręt chcąc podpisać umowę na budynek i korzystać z usług jak za czasów TPSA - niechciany interesant.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

@gk2a6 bardziej mi chodzi o chęć pomocy, niż utrudnianie komuś życia, no ale jak tak uważasz. Przykro mi, że nie jestem w stanie pomóc.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 833
  • 3

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

@Piotrekk85wygląda że to może być to. Dam znać czy się udało czy też nikt nic nie wie i ewentualnie oznaczę odpowiedź.

Dziękuję


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

Jak nie pomoże, napisz na priv do @bwlodar - on się firmami zajmuje.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 833
  • 3

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

@bwlodarhelp. Mimo rozmowy ze wskazaną wcześniej osobą, zapewnieniem że dostanę kontakt i wielokrotnym przypomnieniu mailowym - kontaktu brak. 😞


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Kontakt do specjalisty ds pozyskiwania zgód FTTH

@gk2a6wyslałem wiadomość na priv.