Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy dla Krakowa zostanie zniesiony limit 300mbit/s?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Kiedy dla Krakowa zostanie zniesiony limit 300mbit/s?

To może inaczej piszę: Orange może świadczyć prędkość, ale bez korzystnych promocji. Więc jej nie oferuje. Nikt nie kupi usługi za 300 zł miesięcznie. Ponadto, jeśli będzie oferować usługę tanio - musi jeszcze taniej oferować ją w hurcie (dla innych operatorów, którzy nie mają infrastruktury). Orange się to nie opłaca bo chcę samo zarobić jak ponosi wydatki na inwestycje.

Pełna treść decyzji UKE http://www.uke.gov.pl/files/?id_plik=17605

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kiedy dla Krakowa zostanie zniesiony limit 300mbit/s?

A co jeśli jestem gotów zapłacić nawet 300zl/miesiąc. Na razie spotykam się z jednym stanowiskiem Orange - brak możliwości technicznych z winy regulacji UKE, nikt nie przedstawił mi opcji "dopłaty" do mozliwości korzystania z łącza 600Mbit.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Kiedy dla Krakowa zostanie zniesiony limit 300mbit/s?

Na dziś nie da się - to "decyzja biznesowa" Orange.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Kiedy dla Krakowa zostanie zniesiony limit 300mbit/s?

Ja bym na Waszym miejscu nie martwił się brakiem 600Mbits ale właśnie w komentarzach pisał o 1Gbits bo tak jak w moim rejonie UPC zaspało i daje dopiero teraz 500Mbits gdzie z Orange jestem już prawie pół tora roku a koło Mnie są już dostępne oferty 1Gbits ze stałym IP oraz 900Mbits od NETII ,które też ma więcej wspólnego z zewnętrznym IP niż wewnętrznym przynajmniej w moim rejonie gdzie została wykupiona firma właśnie przez Netię.

Tak samo dzisiaj dostałem ulotkę od AirBaits ,którzy dają 900Mbits dla downloadu i tylko 30Mbits dla Uploadu dlatego ich jak i UPC nie mogę brać pod uwagę z powodu niskiego transferu wysyłanych plików.