Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykiety: klient indywidualny, szybkość internetu) - Moderator Wiktor ◄

 

Tak jak w tytule. Wiem że w tym roku jak i rok temu przeciągali kable ale się nic nie zmieniło. To trochę smutne że muszę korzystać z internetu 20/1 płacąc jeszcze przy tym 7 dyszek.

Pozdrawiam.

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Gutkowo - pewnie nieprędko. Likusy szybciej. Jaka ulica?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Nie chciałem mówić bezpośredniego adresu, ale niech będzie że podam bez numeru mieszkania.

Mieszkam w Gutkowie na Sokolej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

W ramach unijnych konkursów np. POPC wygrała Nexera (Orange podpisała z nią umowę o współpracy), Twojej ulicy nie ma w bazie adresów. Na zmianę też bym nie liczył bo jest (przynajmniej na mapie) konkurencyjny internet po tzw. wysokich częstotliwościach i w niektórych blokach jest Multimedia z wysokimi prędkościami.

Poza tym Orange dosyć agresywnie działa w Olsztynie jeśli chodzi o bloki. A próbowałeś porozmawiać z administratorem budynku czy ktoś z Orange się kontaktował w sprawie światłowodu? nie ma jakieś cichej umowy z innym operatorem?

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Ulica Sokola jest w planach, ale nie ma konkretnego terminu, więc trzeba być cierpliwym.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

czesc
dla konkretnych dubynków  na ul sokola sa podane daty. mogą ulec zmianie. kwestia czy juz cos tam zaczęto z pracami? zauwazyleś cos?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

No właśnie przeciągali kable i w te wakacje i poprzednie, ale nadal nic się chyba nie zmieniło jeżeli chodzi o dostępność światłowodu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Hej, zmieniło coś się w tym zakresie (jestem autorem tematu, moje poprzednie konto jest zablokowane)?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Można prosić o zaktualizowanie informacji? Wie ktoś coś? Likusy dostały już w 75% światłowód patrząc na mapę. Z góry dziękuję - męczy mnie już ten internet 😐

Nie da się na nim pograć, mając 5 osób w domu czasami same oglądanie filmów się tnie, już nie wspominając o samym ściąganiu contentu - gry na PS4 to paręnaście dni ściągania. Ehhh 😞


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Kiedy będzie światłowód w okolicach Olsztyna (Gutkowo/Likusy)?

Up wątku, ten internet jest nie do korzystania... Jeszcze ping spada do 200 w grach (ba! nawet do 500...), prędkość na umowie do 20, a są spadki i do 4-5, masakra.

Napisałem maila do Nexery, może coś odpiszą, chociaż skąd mogę wiedzieć. Próbuję się dowiedzieć czegokolwiek i nie jestem w stanie.

Jeżeli ktoś coś wie na temat internetu w Gutkowie, niekoniecznie na Sokolej (bo jeżeli ktoś zacznie coś tutaj robić to znaczy tyle, że to wszystko ruszy do przodu) to niech odpisze w tym temacie.