Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

@agat13 przy takich częstotliwościach nie polecam. Niewłaściwie zestrojony kabel, to i antena sensownie nie będzie działała. Jeszcze przy CB bawiłem się w strojenie kabelka, ale do tego oprzyrządowanie nie było drogie i wtyczki, gniazda były dużo większe niż obecnie stosowane w modemach i routerach.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

Ja mam identyczną antenę jak kolega, ona dobrze zbiera sygnał na pasmach 1800-2100, czekam teraz na złączkę do routera, aczkolwiek Twoje prędkości przy agregacji są dość przeciętne, u mnie na samym LTE 800 udało się uzyskać podobne rezultaty. Pewnie jest to wina przeciążonego BTS, sprawdzę dla Ciebie czy jak będę miał agregację to prędkości będą większe. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 16
  • 0

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

Kabel zamówie od CyberTecha, już odpowiednio "zarobiony". Co do prędkości LTE, to ogólnie w mojej miejscowości jest dramat jeżeli chodzi o internet mobilny. Najbliższy nadajnik umiejscowiony jest ok 5 km, pomijam fakt, że miejscowość leży w dolinie i otaczają ją lasy i pagórki 😉 Wystarczy spojrzeć na mapy zasięgu i agregacji pasm dostępnych na Orange.pl i wpisać miejscowość Kuropatnik. Pokombinuje coś jeszcze i dam znać o efektach. Nadmieniam, że zasięg GSM jak i LTE w tej miejscowości to dramat. Byłą ostatnio wzmianka o budowaniu masztu 5G w miejscowości Gościęcice, ale póki co cisza. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

@peciomu25 skoro jakieś propozycje co do nadajnika pojawiły się, to może w przeciągu dwóch lat pojawi się nowy nadajnik o ile nie będzie lokalnych protestów, co może spowodować wydłużenie budowy nowego nadajnika.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

@peciomu25  Tego typu kable są lutowane na płycie głównej anteny. Jeśli masz sprzęt to lepiej polutować niż zarabiać wtyczkę..20 minut roboty i za darmo...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 16
  • 0

Jakie pasma działają na wymienionym nadajniku, czy jest agregacja pasm?

Sprzętu nie mam ale mam znajomego, który takie rzeczy robi także coś podziałam. Dzięki wszystkim za pomoc.