Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić o co chodzi z tym dokumentem ? https://www.hurt-orange.pl/2020/10/planowane-uruchomienie-lokalnych-petli-podpetli-abonenckich-01-10... 

Moja miejscowość - Marki została ujęta w dokumencie z sierpnia oraz w tym z października. Czy jest to planowane zakończenie programu popc ?

 

_______________

* Przeniesione z działu Zakup nowej oferty – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

Ta lista nie jest dedykowana dla odbiorców końcowych. Ma służyć dla operatorów z którymi współpracuje Orange. To sygnał, że być może warto zmodyfikować bazę pod ofertę hurtową.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

@Kuba1705 Marki w Mazowieckim? 

Wiem, że tam POPC działa. Moje Łomianki też są na liście. U mnie jest sieć lokalnego ISP i prawie wcale ftth Orange. Ciekawe co autor ma na myśli??? Może wejdzie w umowę z moim ISP? Zobacz na datę po prawej stronie: styczeń 2021. To info o realizacji POPC. Jest na stronie adres mailowy. Napisz to się dowiesz. Ja jutro zamierzam...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

@agat13 Tak, Marki w Mazowieckim. Pisałem na adres Komunikacja.Inwestycje@orange.com natomiast otrzymałem informację, że jest to adres dla firm zaangażowanych w budowę ftth z popc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

@Kuba1705 Myślę, że to jest info o kolejnym przesunięciu terminu realizacji POPC. Oby. Będę wyjaśniał i jak się czegoś dowiem, napiszę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

W tym dokumencie jest informacja na poziomie nazw miejscowości. Nie oznacza, że cała miejscowość będzie ukończona. Tylko że co najmniej 1 punkt adresowy będzie oddany.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

@Piotrekk85 No to szał...1 abonent..i plan wykonany😂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich

Ta lista nie jest dedykowana dla odbiorców końcowych. Ma służyć dla operatorów z którymi współpracuje Orange. To sygnał, że być może warto zmodyfikować bazę pod ofertę hurtową.