Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

Witam. A ja mam takie pytanie...w mojej miejscowosci rozpoczal sie montaz swiatlowodu Nexery. Na wysokosci mojego domu nie ma tego krzyzaka jak ja to okreslam ze zwojem kabli, tylko jest przelotowka. Zwoje gdzie bedzie spliter sa na sasiedniej dzialce, w sporej odleglosci od moego domu. I teraz pytanie, czy przy podlaczeniu kabel, ktory bedzie mial isc do mojego domu bedzie lecial po dwoch slupach jako osobna linia ? W wiekszosci przypadkow te zwoje sa przed kazda posesja, a u mnie tak jak pisalem tylko przelotowka, czy to nie problem ?? Z gory dzieki za odpowiedz. 

 

___________

* Wątek wyodrębniono z tematu Światłowód zwoje na słupie - Wiktor

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Światłowód zwoje na słupie

Trochę niefortunnie masz, pewnie po 2 słupach kabel wróci do ciebie, jak podłączenie twojego domu jest w planie, dopytał bym u operatora Nexery 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Światłowód zwoje na słupie

W planach moj adres jak najbardziej jest, stad tez moje zdziwienie takim planowaniem tego swiatlowodu. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

@Devils  nie przy każdym domu jest switch światłowodowy, tak to jest niestety i może to kłopotliwe dla instalatora, ale on sobie poradzi, jak dom jest w planie, to podłączą 😉

Tak poza tym, skoro inni mają przygotowane kable do podłączenia, to może ciebie przeoczyli, dopytaj póki tam robią instalację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

Jak to wlasnie jest....skoro nie przy kazdym domu jest spliter, to beda musieli od tego z sasiedniej dzialki po slupach ciagnac do mojego domu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13011
  • 53447
  • 621

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

@Devils  tak właśnie będzie. Splitter, czy też OPP obsługuje kilka adresów i dwa słupy w tą, czy dwa w drugą to nie ma znaczenia. Od PPP każdy abonent ma swoją własną instalacje do domu.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2517
  • 9025
  • 45

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

@IreneuszCD to nie switch tylko splitter lub sprzęgacz.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11686
  • 52

Jaki będzie przebieg kabla do mojego domu?

@marder jak zwał tak zwał, nie fachowo to napisałem, ale wiadomo o co chodzi 😉