Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

Anonim

Nie dotyczy

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@ketrasaArtur  to nie doczytałem, myślałem że na Hali taki problem jest, to trzeba zgłosić i niech skalibrują nadajniki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52615
  • 705

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@Anonim żaden problem. Zgłoszenia poszły kilka razy. Zawsze byłą odpowiedź, że to jest styk nadajników i tak ma być. Nadajniki są skonfigurowane prawidłowo. Tylko czemu kilka miesięcy wcześniej nie było takiego problemu, a teraz występuje? Na to pytanie już nie dostałem odpowiedzi. 

Anonim

Nie dotyczy

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@ketrasaArtur  może jakieś prace na nadajnikach robili i coś zmienili, tego jednak nie dowiesz się w BOK.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52615
  • 705

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@Anonim raczej stawiam, że ktoś znowu używa wzmacniacza sygnału, a takie sytuacje już miały miejsce. Może to powodować zakłócenia, które trudno jest wychwycić. Dlatego pewnie podają, że konfiguracja nadajników jest prawidłowa.

Anonim

Nie dotyczy

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@ketrasaArtur  na takich piratów gsm, nie ma lekarstwa, zgłaszać, może operator się pofatyguje i go ukarze, kary dość spore są 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52615
  • 705

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

Nareszcie jakieś konkrety. Dziś po raz kolejny zadzwoniłem na infolinię. Przyjęta została reklamacja oraz otrzymałem informację, że w tej lokalizacji występują zakłócenia spowodowane używaniem wzmacniaczy. Do tego dochodzi przeciążenie nadajników, ale to już nie ma wpływu na prowadzenie rozmów. Przewidywany czas uporania się z usterką, to koniec sierpnia 2021r. Poczekamy, zobaczymy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 865
  • 3

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

Wystarczy zadzwonić do UKE w sprawie zaklocen. Przyjadą pomierzą, skonfiskują sprzęt i dadzą karę. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52615
  • 705

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@gk2a6 jak składałem reklamację, to konsultant poinformował, że Orange już wystąpiło do UKE w sprawie zakłóceń.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 865
  • 3

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@ketrasaArtur  zupełnie bez złośliwości ale otwarcie mówiąc - znając komunikację w Orange to bym nie ufał takim zapewnieniom a skargę i podejrzenie zakłóceń może zgłosić każdy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52615
  • 705

Jak wymusić, aby operator poprawił konfigurację nadajników?

@gk2a6 dzięki za podpowiedź.