Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytania

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytani

Nie popadam w szablony tylko w stres i niepewność bo od lat czekam na sensowny internet i nie chcę przegapić sytuacji w której coś mógłbym zrobić a nie zrobię. Dlatego pytam po kilka razy o to samo 🙂 Ale trochę czuje sie uspokojony. I wiem, że jak tylko zaczną kopać w mojej wsi to będę rozpytywał.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytani

@TBwit5  nie miałem na myśli Ciebie, bo podejście masz prawidłowe, a fakt, że jak na planie narysują tak musi być. 

Projektant wyznacza jakiś orientacyjny punkt wejścia na dziale, ale jeśli samo wejście do domu zaplanujesz np w garażu po drugiej stronie domu, bo tam masz infrastrukturę sieciową, to nikt nie będzie się trzymał projektu i rył Twojej posesji, bo tak ma oznaczone wejście przez projektanta..

Logika obowiązuje i realia jak najmniejszego nakładu sił i środków do zadowolenia obu stron 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytani

@TBwit5 ta mapa jest bardzo mało wiarygodna. Tam są wpisani operatorzy, którzy albo dawno już niczego nie oferują pod danym adresem albo oferują całkiem coś innego niż pisze. Prędzej opieraj się na listach adresów które są na stronach POPC w ramach danego projektu. Natomiast w przypadku własnych inwestycji to raczej musisz uderzać bezpośrednio do operatora który Cię interesuje bo oni nigdzie nie publikują co mają zamiar robić i kiedy. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytani

@marderTrochę mnie zmartwiłeś. Z drugiej strony internet.gov.pl rozumiem jako stronę rządową i umieszcza tam tylko te dane, które otrzymała od operatorów. Z jakiegoś powodu operator zgłosił, że chce tam coś robić. "Uparłem" się na Orange, bo zawsze kopał w okolicy czy wygrywał te dofinansowania w przeszłości. Ale dzięki podpowiedzi sprawdziłem co to za firma Światłowód Inwestycje. I znalazłem u nich swój adres w planach w statusie "Projektujemy".


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Inwestycja światłowodowa z środków prywatnych operatora przy okazji tych z KPO - wątpliwości/pytani

@TBwit5 To ok. Jeśli ŚI mają Twój adres w swoich planach to szanse na neta są duże. Teraz tylko musisz czekać kiedy rozpoczną prace na ulicy.