Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

Czyli Nexera zaczela podpinac adresy spoza POPC? Ostatnio pisales, ze maja opoznienia i podpinaja tylko tych co sa na liscie. 

 

Mam tez drugie pytanie. Rozumiem ze jest okres piecioletni podczas ktorego beneficjent ma wybudowana z funduszy europejskich infrastrukture na wylacznosc. W takim razie co sie zmieni dla Nexery po pieciu latach? Przez piec lat beda dostawac pieniadze za udostepnienie sieci, a potem firmy takie jak Orange czy TMobile beda mogly to wykorzystywac za darmo w celach komercyjnych? 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

W paru miejscach pod Olsztynem podpięli.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy


@kryspin34napisał(-a)

Czyli Nexera zaczela podpinac adresy spoza POPC? Ostatnio pisales, ze maja opoznienia i podpinaja tylko tych co sa na liscie. 


przestan wierzyc we wszytko co tu pisza  😋


@kryspin34napisał(-a)

Mam tez drugie pytanie. Rozumiem ze jest okres piecioletni podczas ktorego beneficjent ma wybudowana z funduszy europejskich infrastrukture na wylacznosc. W takim razie co sie zmieni dla Nexery po pieciu latach? Przez piec lat beda dostawac pieniadze za udostepnienie sieci, a potem firmy takie jak Orange czy TMobile beda mogly to wykorzystywac za darmo w celach komercyjnych? 


nic sie nie zmieni bo co ma sie zmienic?
kase dostaje sie na budowe


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

@PARANOJA To odpowiedz mi dlaczego adresy Kopyść, 84, 85, 86 został podłączone przez Nexerę a nie ma ich w POPC? i wytłumacz mi dlaczego T-Mobile działa już w np. Szadku z sieci Nexery a nie ma jeszcze inwestycji oddanej 😉Opera Zrzut ekranu_2020-10-26_175033_www.nexera.pl.png - tak tam jest światłowódOpera Zrzut ekranu_2020-10-26_175459_www.nexera.pl.pngOpera Zrzut ekranu_2020-10-26_175432_www.t-mobile.pl.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

Orange podłącza w ciągu pół roku od odbioru inwestycji.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

@Piotrekk85 Chodzi mi o to że te adresy zostały podłączone komercyjnie, nie były ujęte w projekcie - i Orange już świadczy usługi pod tymi numerami


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

i żeby było śmiesznie te adresy w bazach UKE i Gugik - widnieją jako Mikołajówek (84, 85, 86) a nie Kopyść (84, 85, 86)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

@livr  a dlaczego nie?
widocznie mieli po drodze te adresy.
buduja sie z programu popc jak i rowniez w 100% ze srodków własnych.

czemu T-bombaj moze to nie wiem. powinni miec wszyscy jednakowy dostep jezeli chodzi o popca

zadzwon do nexery i wypytaj 😀



Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

@PARANOJA Ja od piątku mam ten światłowód Nexery u Orange i powiem że jest całkiem nieźle - a co do T-Mobile to jest bardzo dziwne bo mój adres też zaczęli świadczyć usługi 3 miesiące przed oddaniem inwestycji (w czerwcu rozdawali ulotki, a w lipcu można było już korzystać)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet światłowodowy Orange na światłowodzie innego dostawcy

z tego co pamietam to na miesiac przed uruchomieniem firmy moga ofertowac, nie predzej.