Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalcja światłowodu w domu

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Instalcja światłowodu w domu

U moich rodzicow swiatlowod w budynku jednorodzinnym byl prowadzony przez 3 kondygnacje i nie bylo z tym problemu. Technik wykona tam gniazdko gdzie sobie zazyczysz nawet na strychu.

Anonim

Nie dotyczy

Instalcja światłowodu w domu

@Czullosuper informacja dzięki wielkie za odpowiedzi Panowie, zamykam 😄


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Instalcja światłowodu w domu

I nie baw sie we wlasnoreczne kladzenie peszli itd. Cala instalacje od A do Z wykona technik/firma przyslana przez Orange. Twoim jedynym zadaniem bedzie uruchomienie speedtestu po zakonczeniu procesu instalacji.

Anonim

Nie dotyczy

Instalcja światłowodu w domu

W takim razie super 😄 Dzięki za odpowiedź 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Instalcja światłowodu w domu

Bywa różnie. 20m od granic działki, przekopanie ogródka, drugie piętro. Coś za dużo, ale może być i łatwo, szybko i przyjemnie.
Anonim

Nie dotyczy

Instalcja światłowodu w domu

Się okaże, najwyżej się da flaszkę albo troszkę więcej pesos. Musi się udać, trzeba być dobrej myśli 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Instalcja światłowodu w domu

U moich rodziców na działce była już Peszla w ziemi w której szedł miedziany kabel ale u sąsiada  widziałem że ostro kopali łopatami dość spory kawałek więc nie ma z tym problemu.

 

Anonim

Nie dotyczy

Instalcja światłowodu w domu

Ooo u mnie też jest peszla z miedziakiem !!! Moze uda sie w niej jakoś puścic, najwyżej przekopia hehe

Anonim

Nie dotyczy

Instalcja światłowodu w domu

Ładnie przeprowadzona pod płotem oddzielającym mnie od sąsiada, moze uda się wyciągnąć te kable i połozyć swiatło, problem jest chyba taki, ze one idą do garażu, a nie na zewnątrz, więc ciężko z doprowadzeniem do pokoju na gorze 😕


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Instalcja światłowodu w domu

Nie wiem jaka masz grubosc tej peszli ale u moich rodzicow swiatelko poszlo od studzienki do domu ta sama peszla co miedziane lacze. Ogolnie jesli na stronie masz informacje ze mozesz muec swiatlowod to juz oni niech glowkuja jak to zrobic 😉