Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing światłowód

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Routing światłowód

Hej,

wiecie coś czy naprawili już ten routing i problemy z opóźnieniami na polskich serwerach ? Jeśli nie to czy w ogóle Orange planuje coś z tym zrobić ?

15 ODPOW. 15
Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27553
  • 18374
  • 1216

Routing światłowód

Od 10 lat wyraźnych zmian na dłużej nie ma. Neostrada nie ma gwarantowanych parametrów routingu. Też nie wszystko zależy od operatora https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/39337/e25c3d31-2f5d-4242-a352-02e9d66784c5.pdf

Jeśli Ci na nim zależy, skorzystaj z innych ofert dostępu do internetu.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Routing światłowód

Innych ofert nie mam i mieć pewnie nie będę, szkoda, ze nadal mają te problemy. Nie mieli czasem tego ogarnąć ? Jak przeglądałem stare tematy to coś mi się o oczy obiło.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27553
  • 18374
  • 1216

Routing światłowód

Sorry za szczerość, ale na terenach po POPC działa zwykle od 2-3 operatów. Nie zawsze robią kampanię w tv jak T-Mobile. Oczywiście czasem dostępność usługi może opóźnić o kilka miesięcy. Ale nikt nikogo nie zmusza by brać bezpośrednio od Orange. Jest na rynku wielu alternatywnych operatorów.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Routing światłowód

Zawsze chyba mogę wziąć umowe nieokreśloną i jak coś będzie nie tak to mogę wtedy się przenieść ?

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27553
  • 18374
  • 1216

Routing światłowód

Jeśli będzie oferowana w danym momencie, to tak. Nikt nie przwidzi ofert co będą za kilka miesięcy.
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Routing światłowód

No tak, oczywiście. Kurde tyle lat te problemy z telia...

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27553
  • 18374
  • 1216

Routing światłowód

Spójrz na forum - na telie nikt od roku nie narzekał 🙃
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Routing światłowód

Właśnie patrzyłem sobie tematy dotyczące csgo i nadal podobno jakieś problemy są ?

Nadal te połączenie do serwerów z warszawy idzie przez niemcy do polski ?

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 326
  • 243
  • 5

Routing światłowód

Tak nadal są problemy z routingiem gdy chcesz się połączyć z polskim serwerem, który nie należy do Orange Polska to połączenie idzie przez Frankfurt w Niemczech i ping może wynosić wynosi 40-50ms.